Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom minden kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom minden kapcsolatot megszakított velem. Normális ez, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, nyolc hónap járás után a barátom nagyon elhidegült tőlem, azt mondta, már nem szeret annyira, úgyhogy szakítottunk. Szakításunkkor én voltam az a fél, aki szenvedett, ő érzelemmentesnek tűnt. Azóta ha meglát az utcán, elfordítja a fejét, nem köszönt fel a születésnapomon. Állítólag senkivel sem hajlandó beszélni rólam. Normális az, hogy egy kerülendő, kellemetlen téma lettem nála? Mi lehet az oka? Talán bűntudatot érez? 19/L
2014. jan. 4. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy szégyenli magát és bűntudata van, vagy hazudott hogy miért szakított veled és közben még szeret. ha nem lennének érzelmei irántad ( az most mindegy hogy szeretet, bűntudat vagy bármi) akkor beszélne veled/rólad, de közömbösen kezelne.
2014. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
jónő vagy?
2014. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem normális, nekem is voltak szakításaim, de sose fordítanám el a fejem, még attól sem aki megcsalt. Nem csináltál valami olyat amivel nagyon megbántottad? Esetleg nem hiszed h tud róla, de mégis?
2014. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy veled van a baja, vagy az új csaj féltékeny nagyon és nem akarja felbosszantani, hogy az exével jópofizik.
2014. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem csináltam semmi rosszat neki. A környezetünkben nem igazán értik, miért szakított velem, szemétnek tartják emiatt.

Nincs új csaja. Nem is szeretném, hogy jópofizzon velem. De egy szia jólesne, mert nem vagyok vadidegen neki... Nem kellene úgy kezelnie.

2014. jan. 4. 01:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A környezetetekben szemétnek tartják amiért már nem szeret téged? Szép kis környezet:D Lehet, hogy ez a baja. Mindenki elhordja minden szarnak, pusztán csak azért mert szakított veled. Talán annak tudja ezt be, hogy te beszéltél nekik hülyeségeket róla. Vagy tényleg csak bűntudata van, mert a sok okos (a környezetetekből) elhitette vele, hogy bűn kiszeretni valakiből.
2014. jan. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

El szeretne téged felejteni, de nem tud.

Velem expasim ugyanezt csinálta, csak ott én szakítottam.

De azért egy hellót valóban megérdemelne minden ismerős. Aki pedig elfordítja a fejét, hogy megússza a köszönést, az egy bunkó tapló...

2014. jan. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem azért tartják szemétnek, mert szakított velem, hanem azért, ahogyan szakított. Abban pedig biztos vagyok, hogy rám nem haragszik, tudja, hogy nem bántanám a környezetének, nem terjeszteném, hogy szemét, semmi ilyen.

Ezt leszámítva viszont a válaszodban egy nagyon is lehetséges ok van. Köszönöm a kommented, új megvilágításba helyezte az egészet.

Arra is gondoltam egyébként, hogy talán (azt hiszem, tévesen) azt gondolja, még mindig szeretem...

2014. jan. 4. 02:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is pont ezt gondoltam, hogy ez taplóság... mert akármit csináltam volna, egy hellót akkor is illene odavakkantania.
2014. jan. 4. 02:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, szerintem az volt az oka, hogy azt gondolta, még mindig szeretem, és nem akart még jobban megbántani. Ehhez hozzájött, hogy nagyon éretlen volt, önbizalomhiányos és úgy sejtem, akár meleg is lehetett. Még mindig elég furán viselkedik, ha találkozunk, de szerintem ez azért lehet, mert én jó csaj lettem, ő meg ugyanolyan béna maradt.
2016. jan. 17. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!