Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit beszéljek a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit beszéljek a sráccal?

Figyelt kérdés
Van egy srác,nagyon tetszik.Beszélgettem vele fbn de már kifogytam a témákból ilyenkor mit beszéljek vele, mit kérdezzek?

2014. jan. 4. 19:09
 1/6 Galaxis. ***** válasza:
Ha folyamatosan kérdésekre válaszolgattok akkor persze, hogy előbb utóbb csend lesz. Ne kérdezgessétek egymást hanem beszélgessetek.
2014. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Paulik Áron ***** válasza:

Hívd meg LAN partira. Azt szeretjük :)

Egyébként ha kifogytál a témákból, kérdezd önmagáról, hadd beszéljen. Meg kéne találkozni személyesen is, anélkül nehéz normális kapcsolatot építeni...

2014. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csak szimplán tetszik, hanem esetleg beleszerettél, akkor ne témát keress, hanem egyenesen mondd meg neki! Ma már nem gáz az se, ha a lány kezdeményez, ráadásul az őszinteséget mindenki díjazza! :)
2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen meg kellene mondani de... nincs elég bátorságom hozzá :(
2014. jan. 4. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd neki a következőt: "Szia (név)! Már annyiszor beszélgettünk, kedves vagy és szerintem helyes, nem tudom tovább magamban tartani, nagyon tetszel, lehetne köztünk az eddiginél több is? Nem szeretnék nyomulni, de úgy érzem szerelmes vagyok beléd, fontos vagy nekem! :)"
2014. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Paulik Áron ***** válasza:
Akkor gyűjts.
2014. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!