Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, ha valakinek nincs párja, pedig szeretne? Mit tegyek, hogy ne foglalkoztasson?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejezd be elsőnek a sírást
2014. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad mással. Ilyenkor mindig azon gondolkozom, hogy tényleg annyira sivár az illető élete, hogy csak ez érdekli és semmi más? Semmi másban nem talál örömöt? Ez elég ciki. Nekem amikor nem volt, akkor is nagyon jól megvoltam egyedül. És aki egyedül nem boldog, az párkapcsolatban sem lesz az.
2014. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

olyan dolgokat csinálj, amik elterelik erről a figyelmed és másodrendűvé válnak a vágyak.

igazából szerintem nem is szabad, hogy ezt érezzük. vagyis úgy érezni, hogy azok befolyásoljanak minket. mert ha ettől pl szomorú leszel, akkor kapcsolatfüggővé fogsz válni, nagyon függni fogsz a következő párodtól, aminek sosincs jó vége.

keress valami hobbit, menj el napi szinten sportolni, menj el bulizni és emellett ismerkedj.

2014. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dolgozni kell 8 órát, mellette 2 nyelvet tanulni és sportolni + hobbi. Ezek után eszedbe sem fog jutni a barátnő hiánya!


Tapasztalat!

2014. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Általában annyit tanulok és dolgozom, hogy kialudni magam sem marad időm, mégis rossz minden este/éjszaka úgy lefeküdni, hogy nincs kihez odabújni, nincs kire gondolnom és maga a tudat, hogy rám nincs szüksége senkinek.

Egyébként lány vagyok.

2014. jan. 5. 14:28
 6/6 anonim válasza:
énis így érzek! Egyedűl vagyok, se egy ölelés vagy csók semmi! Fiú vagyok!
2014. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!