Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek ha egy csaj kezdeményez?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire ggáz ha egy csaj kezdeményez?

2014. jan. 5. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. 21. században élünk, mi a probléma?
2014. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jó a csaj azt élvezni lehet.
2014. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan lány vagyok, de...


Én kezdeményeztem már srácnál, de nem lett jó vége. Hacsak nem egy ősszerencsétlen lúzer a srác, aki fél egyáltalán ránézni egy lányra, akkor megbolygatod benne a "vadászó-ragadozó" szerepét, és valahogy nem leszel olyan értékes.


Ne kérdezd miért, szerintem is f..szság, de attól még így van. Ha én kezdeményeztem, hosszútávon sosem lett jó vége.

Ordítóan egyértelmű jelekkel kell a tudtára adnod, hogy bejön, bájologj, mosolyogj, pislogj nagy szemekkel, és reménykedj, hogy nem olyan őstulok, hogy csak hetekkel később esik le neki a dolog (előfordul), de meg kell várnod, hogy ő lépjen először, bárhogy aztán utána már reagálhatsz, de ne tedd meg az első lépést.

2014. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kell azt az érzetet kelteni egy férfiban, hogy "márpedig ha kellek, igenis harcolj értem!"

??!!!

Nekünk nőknek miért nem kell harcolni? hmmm?

Ez igazságos?

23/L

2014. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az,hogy a 3.-dik (DIKK) válaszoló hülyeséget mondd,az biztos.Oké,ő kezdeményezett,de 1.csúnya és nem érdekelte a srácot 2. A srácnak alapból nem tetszett a lány 3.valamit rosszul csinált.Bármit rosszul csinálhatsz,ha egy sráccal ismerkedsz,ami elrontja az ismerkedést és nem akar többet.De egyébként szerintem tök mindegy,hogy ki kezdeményez,csak az egyik fél tegye meg! :D
2014. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!