Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked milyen a női ideálod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen a női ideálod? (Külső/Belső, részletek lent)

Figyelt kérdés

Külső:

Arc: számomra szép az kb. 7-es vagy babaarc (előnyösebb számomra)

Mellbőség: B minimum

Alkat: Vékony vagy átlagos

Magasság: 160-175

Testsúly: N/A (fentebbiek alapján érthető a szám körülbelül

Hajszín: Fekete \ Mogyoróbarna, Aranybarna, sötétbarna (fekete előnyben vagy barna árnyalatai)

Szeme színe: Mindegy óceán kék előnyben

Ékszerek\Tetoválás: Tetoválás nem gond ha nincs túlzásokba esve testékszer max 2


Belső:

Őszinte, barátságos avagy kedves, hűséges,

vallásos-e vagy sem nem számít

intelligens, mondanivalója adekvátak


Egyéb:

korosztály: 18+


22/F vagyok



2014. jan. 5. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ideálom, az ideál egyébként is egy marhaság.
2014. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem teljesen mindegy, csak ne legyen ribi.
2014. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nőknek is jöhet a férfi! Ha gondoljátok, nem ismerkedős topik csak érdeklődik kinek mi :D
2014. jan. 5. 19:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szőke hajam van, amúgy minden passzol. :D

18/L

2014. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Na persze :D A hajszín amúgy nem számít csak ez a kettő élvezz előnyt :D A hajat átlehet festeni, meg voltam félszerelmes szőke hajú lányba :D
2014. jan. 5. 19:32
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Külső:

Arc: ezt nem tudom leírni normálisan. kicsit kerek, nem nagy orr, kicsit inkább pisze vagy egyenes, nem nagy száj, nem nagy áll, nem erőteljes állkapocs, szóval olyan átlagos, arányos szép :) lehet h nekem is a babaarc tetszik de nem tudom :DD

Mellbőség: AA, A vagy B (nagyobb is lehet, de ez az ideális. persze akinek feszes C-s D-s melle van az is tetszik :))

Alkat: Vékony, vékony és sportos egyszerre vagy törékeny

Magasság: 150-175 (181 vagyok)

Testsúly: 165cm-hez 38-53kg

Hajszín: nekem mindegy :)

Szeme színe: mindegy, de a sötét szokott tetszeni, legyen kedves, kíváncsi, aranyos tekintete, el lehessen benne mélyülni :) legtöbbször barna szem tetszik :) de lehet más szín

Ékszerek\Tetoválás: az ideális az ha semmi :D tetoválás ne..:S


Belső:

kedves, aranyos, jó értelemben hülye/lökött is néha, nagyon tud szeretni, szeret ölelni, hozzámbújni, minden hülyeségben benne van, nem túl nyafogós stb..:D strapabíró xD


Egyéb:

korosztály: 14+


22/F vagyok

2014. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
utolsó 22 vagy? vagy kimásoltad az egészet? :D
2014. jan. 5. 19:49
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok :D és kicsit néha lusta :D szóval másoltam de átírogattam. amúgy azért 14+ mert végülis egy 15 éves már lehet tök értelmes is :) meg én is elég gyerek vagyok még külsőleg-belsőleg :D viszont akár 23 éves is lehet v több, a kor nálam nem számít :) amúgy ténleg lusta voltam, rhattam volna sokkal többet is pl a belsőhöz
2014. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
értem én se vittem túlzásokban nálam se számít a kor (leginkább pluszba) :D csak 22 éves fejjel nem akarok szexelni 15-16 éves lányokkal (természetesen nem egyik napról a másikra, tudok várni, csak a csaj is megkíván vagy valami cink az 6-7 év)
2014. jan. 5. 20:15
 10/20 anonim ***** válasza:
14 éves kortól már lehet, de én is tudok várni :) ma már 14 évese is ritka h vki szűz szóval..:D de amúgy én is várnék :)
2014. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!