Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ilyen sms verset, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ilyen sms verset, vagy idézetet, vagy szöveget?

Figyelt kérdés

Valami olyanra gondolok, ami elmodja hogy "összetörted a szívem, és olyan sebet ejtettél szívemen, amit soha nem lehet begyógyítani".. ilyesmi valamire gondoltam, csak egy kicsit máshogy megfogalmazva... valami mélyen hatóan, amitől az olvasó "bűntudatot", vagy "lelkifurdalást" érez majd...

Nagyon sokat segítenétek (az is segít, ha valaki hülyeséget akar írni, de mégsem teszi)



2014. jan. 5. 20:29
1 2
 1/17 Költőnő? ***** válasza:
100%

Egész szerelmem annyi volt csak:

Hogy láttalak, szemedbe néztem,

Egy mosolygásod volt csak minden,

De nekem elég volt egészen.

2014. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Költőnő? ***** válasza:
100%

Isten veled,

Vigasztaljanak méltóbb, zengőbb versek,

Isten veled,

Vigasztaljanak zengőbb, szebb szerelmek,

Isted veled,

Nézd, fény ragyog a gyönyörű világon -

Csak ennyi, lásd,

Hogy én eltűntem és hiányzom.

2014. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nézegess a szomorú szerelem témakörben, hátha van, ami jó lesz.

[link]

2014. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2014. jan. 5. 20:42
 5/17 anonim ***** válasza:

...és most a fájdalom nyitja ki szemem, hogy lássak, ne csak nézzek,

mondhatnám az utca nyelvén: kajakra átb.sztál!,

mondhatnám kúlturáltan: zátonyra futott kapcsolatunk!,

mondhatnám, ahogy a haverok: xy jól beszopt.d!,

mondhatnám, ahogy érzem: egyedül én bíztam benned ezen a Földön,

és ezért rúgtál belém a földön...

2014. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

"Költőnő?" nagyon ügyes.És ami a legszimpatikusabb benne hogy kérdőjelet tesz a neve után.Ez is bizonyítja hogy a szerénység egyenesen arányos a tudással.

Jenei Debrecenből

2014. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:

utolsó, ezt a kettőt nem én írtam, más tollával ékeskedtem :)

sajátot nem teszek ki, mert gugli világában kettő perc alatt oda lenne az anonimitásom :(

2014. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Kedves Költőnő! Az hogy 'sajátot nem teszek ki 'az saját versre, vagy saját névre vonatkozik?
2014. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
mkettőre, mivel van oldal, ahol saját névvel publikálok és oda az anonimitás két perc alatt a gugli világában :)
2014. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Így már érthető.Én is szoktam írni, és saját néven is nyílván vagyok tarva. Az anonimitás megőrzését úgy oldom meg hogy ha valaki segítséget kér vers témában és tudok segíteni, akkor írok a kért témában formában tehát az írás a kérdés előtt nem létezett, utólag pedig nem használom fel mivel a kérőnek írtam.Nem próbálkoztál még ezzel?
2014. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!