Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem, miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem, miért van ez?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Párkapcsolatban élek és kifejezetten jól érzem magam, dolgozok, sportolok, sok barátom van, nem rég fejeztem be a főiskolát, komolyan tervezzük a menyasszonyommal a további életünket, minden rendben van, de egy dolgot sose tudok kiverni a fejemből, még pedig a használt bugyik utáni sóvárgást... komolyan nem érzem magamnak normálisnak, mert egy ilyen hülye dolog izgat fel, de nem tudok mit tenni. Beszéljem meg a párommal vagy éljem ki vagy fojtsam el? Mit tanácsoltok? Esetleg pszihológus?

Tudom ez nem olyan nagy "probléma" de egyre inkább megnehezíti az életem.


2014. jan. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Meséld el a párodnak, hogy buksz a bugyikra, de csak kb. ennyit:) Szerintem a kedvedre fog tenni, és biztos talál módot arra, hogy felizgasson ilyenekkel:)
2014. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele.
2014. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
konkrétan az a baj, hogy a párod használt bugyijai nem elegek? másokét is akarod? amúgy költözzetek japánba, ott van használtbugyi automata:D:D:D:D
2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!