Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyes pasik csak a skalpokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes pasik csak a skalpokra hajtanak? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Ismeretségeim alapján a legtöbb népszerű, helyes fiú nagyképű és tényleg csak "arra" hajt..


u.i.: SENKITŐL nem várok olyan válaszokat, hogy "jaj milyen felszínes vagy" és társai. köszönöm.


2014. jan. 6. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az effajta nézetei, gondolkodása nem felétetlen függ össze azzal, helyes-e vagy nem.
2014. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 The Guard ***** válasza:
100%
mint helyes pasi a válaszom nem ;)
2014. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen.

u.i.: jaj milyen intelligens vagy

2014. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

persze persze....

Nem! Vannak normálisak is. Nem kell mindig másokból kiindulni.

2014. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem arra hajtok.
2014. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
talán azért mert megteheti? :D
2014. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat:)

3# huh, megnyugodtam...:)

szóval, 15-17 éves korosztályra értem. A "szépfiúk" zöme tisztában van azzal, hogy minden lányt meg kaphat, ami egy kicsit a fejükbe szállhat...

2014. jan. 6. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:
ja,gondolj bele,ha te is tökéletes külsejű ,tehát szép arcú/helyes arcú,amazon/bika testű lennél és emiatt mindig mindenben elismertebb lennél,mindenki kedvesebb és barátságosabb lenne veled,még a munkát is könnyebben megkapndá,a főnököd jobban kedvelne,mondd te nem élnél vele vissza egy kicsit sem? óóó dehogynem!
2014. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet, mert tudják, hogy "helyesek" (bár inkább helytelenek...) és ezért sok lány fut utánuk és vissza is élnek vele. Ha feltétlen ilyen férfira/fiúra hajtasz rá, számolj a következményére. Pedig ez adja is magát. Nem is értem, miért az ilyenek kellenek sok lánynak. A saját példámból kiindulva, kifejezetten kerülöm a könnyen kapható lányokat, pedig már akadtam össze ilyennel. A nem feltűnő, egyszerű lányokat keresem direkt. Egyszerűen ésszerűségből. Persze ez nem jelenti azt, hogy egy jóképű valaki feltétlen olyan is, de sok ilyen rohangál a nagyvilágban. Ez nem jelenti azt sem, hogy egy kevésbé helyes srác feltétlen jobb lenne. De tényleg ne legyél felszínes: ne azért tetsszen egy srác, mert jóképű, hanem mert mondjuk jó ember. Ha emellett jóképű is, az csak jó. :) Szerintem.


22/F

2014. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát hallod ööö...

NEM.

12 éves koromig az osztály szerencsétlenjének számítottam, és minden nap keserűséget okozott, mert a szép csajok valahogy mindent megkaphattak, jobban is keresték a társaságukat, miközben én max. a tanároktól kaptam egy-egy kedves szót.

Amikor új suliba kerültem, lelkileg megerősödtem, nőtt az önbizalmam, és ez kihatott a külsőmre, kisugárzásomra.

Ha valaki bókol, hogy szép vagyok, elengedem a fülem mellett. Nem hinném, hogy jogom lenne nagyképűnek lenni azért, mert jól nézek ki.

2014. jan. 6. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!