Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy mindenkiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy mindenkiben van egy kis vonzalom a vele azonos neműek iránt?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor van esélyem egy haveromnál? Bepróbálkozzak nála? Tudja, hogy meleg vagyok.
2014. jan. 6. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Biztos nincs mindenkiben, mert én igen csak undorodom a gondolatától is!
2014. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak buta meleg propaganda.
2014. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
akkor remélem jól elásták bennem!!
2014. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tényleg igaz


az emberek identitását %ban meg lehet adni úgy, hogy 50% fölött számít férfinak, 50 alatt nőnek.. és minél közelebb van egy ember az 50hez, annál inkább jellemzőek rá a másik nem vonásai is, így a szexuális vonzalom is

például egy 95%os férfinak magyarázhatod, hogy mik azok az érzelmek, ő csak böfögni fog egy nagyot aztán elmegy bunyózni egyet (ha jól sejtem, akkor az XYY kromoszómájú "szuperférfiak" tartoznak ide, akik megtestesítik a férfiasság netovábbját: agresszívak és szőrösek:D)

de pl egy 60%os férfi már elgondolkodik olyan dolgokon, amiket alapból "női dolgoknak" szoktunk titulálni.. például sokat adnak magukra (mm sokat foglalkoznak a külsejükkel) és képesek úgy gondolkodni mint a nők, meg tudnak fogalmazni bonyolultabb érzelmeket is.. és az 50% körüli férfiak bizony gyakran melegek! ezvan

így a "fiús lányok" is az 50% közelében vannak, csak ők alulról ugyebár


vagyis mindenkiben (kivéve az XYY férfit:D) megvannak az ellenkező nem vonásai, a kérdés csak annyi, hogy milyen erősen


ettől az egésztől függetlenül (amit biológián vettünk, nem a hasamra ütöttem), hogy haverral kikezdeni nemtől függetlenül csúnya dolog.. ha rástartolsz, akkor semmiképpen nem marad meg barátságnak a dolog, viszont nagy a valószínűsége, hogy jól összevesztek!

2014. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!