Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha egy buliban összeszedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha egy buliban összeszedtek egy csaj egy egy éjszakás kalandra akkor kihez mentek a lányhoz vagy hozzátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megbeszéljük.....
2014. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bulizós, de magamhoz vinném.
2014. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amelyik közelebb van.
2014. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, megbeszéljük, ha nála zavaró tényező a családja mert mondjuk velük lakik vagy anyu apu mindig megvárja a lányát meg figyeli akkor hozzám.


De ha nála is meg nálam is okés a helyzet akkor ahhoz aki közelebb lakik.

2014. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
aki közelebb van?!
2014. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen mert hol a saját városomban hol 1-2 várossal odébb szoktunk járni szórakozni.
2014. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, volt már pár egyéjszakásom, mindig a fiúhoz mentünk. Én másik városba járok bulizni mondjuk, szóval hozzám nem is lehetne jönni, de nem is merült fel általában.
2014. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem!

De ha mondjuk a saját városodban lennétek akkor kihez mennél inkább szívesebben?

2014. jan. 6. 23:01
 9/12 anonim ***** válasza:
mivel nekem szép a kecóm ezért talán inkább hozzám, de ki tudja lehet, hogy a csaj meg lucxusban él jacuzzival? amúgy meg szeretem a lakberendezést így szívesen nézek meg új lakásokat. összességében teljesen mindegy csak szex legyen, nem?
2014. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne saját lakásom, akkor igazából mindegy lenne. Aki közelebb lakik. Talán kicsit szívesebben mennék a fiúhoz, mert a lakásom túl sokat árul el rólam, hol maradna a titokzatosság :)
2014. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!