Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti is voltatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés

Csináltátok-e már azt, hogy amikor hosszú évekig magányosak voltatok, akkor egy bizonyos lányt, akit ugyan nagyon vonzónak tartottatok, de nem éreztetek iránta semmi komolyat, időről időre előszedtetek, tehát találkozóra hívtatok, írtatok neki facebook-on, illetve megkérdeztétek, hogy mi újság van vele? Viszont mindezt csak azért, mert magányosak voltatok, és tudtátok, hogy a lány, akit néha megkerestetek, komolyabban érzett irántatok, így gondoltátok, hogy átmeneti magányenyhítőnek jó lesz ...

És utólag nem gondoltátok azt, hogy azért mégis csak helytelen dolog pont azt a lányt keresnetek, aki szeret titeket, holott ti csak vonzódtok hozzá?


2014. jan. 6. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

olyan kicsivel több mint 1 évig voltam így, de a lány sem érzett irántam semmi különlegeset, csak szex volt neki is, amikor már nem bírtam akkor írtam neki összejöttük aznap lezavartunk pár menetet beszélgettünk is egy mozi vagy séta.


Itt az volt csak a gáz h volt vőlegénye. De nem izgatott mert sosem akartam komolyabbat.

2014. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást! Amikor a lány sem érez semmi komolyat, azzal nincs gond. Viszont ha a fiú tudja, hogy a lány szerelmes belé, akkor szerintem hiába magányos, akkor sem etikus pont őt keresnie.

Ha nem is történt veletek ilyesmi, akkor írjátok meg azt, hogy mit gondoltok az általam felvázolt helyzetről.

2014. jan. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!