Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A transzneműeket miért utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzneműeket miért utálják olyan sokan? Vagyis mi a baj velük?

Figyelt kérdés

Csak sokat látom, hogy mindig őket szidják, sokszor a homoszexuálisok is, hogy ők nem olyanok, nem mutogatják magukat, nem mászkálnak tangában meg ilyesmi, közben őnekik köszönhetjük, hogy a másság ma már elfogadottabb, mint régebben. Ők kezdték el a felvonulásaikkal, nem a konzervatív homoszexuálisok.


Nem értem, hogy miért ők az LMBT-ben is a legkevésbé elfogadottabbak, pedig ezek az emberek is nagyszerűek, csak szeretnek így öltözködni. Az ember kitagadja azt, aki kicsit is másabb, mint az átlag.


Viszont Magyarföldön is kezd egyre gyakoribbá válni a melegség, leszbikusság, de főleg a biszexualitás megjelenni és aki ezt elítéli az nagyon önfejű. Előbb utóbb itt is elfogják fogadni, talán 10-20 év múlva a házasodást is fogják engedélyezni, hiszen az én korosztályomban (14) ez gyakoribb felvállalni és elfogadják. Nem kell félni, hogy elítélnek, jobb az elején tisztázni mindent.


A válaszokat köszönöm, egy 14 éves panszexuális lány.



2014. jan. 6. 22:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
66%
Én 14 évesen még tanultam nem pánszexuáltam:D
2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
40%
Pistike,mars az ágyba!
2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Elvárják a mai fiataloktól hogy 14-18 éves koruk között eldöntsék mit akarnak az élettől, a világtól. Engem ez érdekel, lehet ezért fogok élni. Tehát erről tanulok, tulajdonképpen ebben a kérdésben is:)
2014. jan. 6. 23:02
 4/49 anonim ***** válasza:
60%
Mi a halál nemi szerve az a panszexuális?
2014. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
55%
Nem a neme számít a partnernek,hanem a "lelke".Szóval biszexuális:D
2014. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
panszexualitás- vonzódik lányokhoz, fiúkhoz, és az egyéb kategóriához is, magyarán nem túlzottan köt le hogy mi van az ember két lába között, nem az alapján ítélek. Világlátás miatt főként..
2014. jan. 6. 23:04
 7/49 anonim ***** válasza:
28%
Vonzódik a lányokhoz, fiúkhoz-biszexuális, nem? Tudatlan vagyok, bocsi
2014. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
32%
Ok, valójában te hány éves vagy?Az rendben van ,h 14 éves pánszexuálisnak képzeled magad,de tuti nem vagy 14:D
2014. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 xtazin ***** válasza:
34%
14 évesen te még azt se tudod hogy mi vagy :D Menj inkább aludni holnap iskola.
2014. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Legközelebb, ha kérdést írok ki, nem szabad odaírnom a koromat. Sajnálom, hogy nem tudtok segíteni. Majd lesz valaki, aki szívesen válaszol normálisan, de azért köszönöm, hogy ennyire aggódtok értem, igazán kedves emberek vagytok:)
2014. jan. 6. 23:08
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!