Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy megcsaltam, hogy szembesítsem vele?

Figyelt kérdés

Összejöttünk egy sráccal két hónapja. Eleinte nagyon figyelmes volt. Kedves is. Aztán egyre kevesebb időt töltöttünk együtt. Nem nagyon foglalkozott velem. A haverjaival lógott inkább. Nekem volt egy udvarlóm, akivel most engedtem a kísértésnek. A barátom egy hete próbál elérni, én direkt nem veszem fel a telefont.

Szakítani fogok vele, csak nem tudom, hogy mondjam el hogy megcsaltam.


2014. jan. 6. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat..:D
2014. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Galaxis. ***** válasza:
Ne mond el. Csak szakíts vele.
2014. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem! Baromira nem tetted jól! Ostoba egy lány vagy te és borzasztó, hogy léteznek ilyen emberek! Ahelyett, hogy kommunikációval próbáltad volna megoldani a problémát, megcsalod ? Aztán semmi lelkiismeret furdalás, sőt még te teszed itt az elérhetetlent?! Undorító! Az ilyen emberek miatt lesznek a normális emberekből is hozzád hasonlóak! Hányok tőled.

22L

2014. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:

not another stupid teen moovie... :(

a sorrenddel van baj.

nem. nem tetted jól

2014. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetertek a masodik valaszadoval! De ebbol az eretlek viselkedesbol kovetkeztetoleg szerintem ne is akarj egy ideig tobb baratot! Nagyon eretlen vagy a parkapcsolatokhoz!
2014. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
féreg vagy, nem tetted jól.
2014. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elnezest, 5-os voltam, a harmadik valaszoloval ertek egyutt.
2014. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy buta kis k..rva vagy. Kéne a 15 éves kis fejednek egy kiba..szott nagy atyai pofon.
2014. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha volt bőr a képeden megcsalni akkor legyen ahhoz is bőr, hogy elé állj és megmond mit csináltál.


Remélem pofán b....sz minimum...


undorító.


27/N

2014. jan. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 menta34 ***** válasza:
Alapvetően tök mindegy már. Viszont ha van vér a pucádban akkor mond el neki, hogy ott bukta el amikor nem figyelt rád, hátha tanul belőle.
2014. jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!