Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is nagyon rosszul érint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is nagyon rosszul érint, hogy minden a szerelemről szól?

Figyelt kérdés

Állandóan ez a téma, mindenhol párok egymás nyakában, minden film, zene erről szól, meg neten is mindenki jön a szép romantikus sztorikkal, képekkel szerelmesekről.

Nekem meg még soha nem volt senkim. Egy darabig nem zavartak ezek, de egy ideje iszonyatosan rosszul esik, hogy a csapból is ez folyik. Persze tudom, hogy csak azért bánt, mert nekem nem volt részem benne. De nem idegesít amúgy, hanem rendkívül érzékenyen érint, állandóan rámjön a sírhatnék. És nem tudok "elmenekülni" mert mindenhol ez van! És mivel már nem vagyok annyira fiatal, így még rosszabb, mert már nem nyugtat meg az, hogy eljön az én időm is. Mert nem jön el....

25/L



2014. jan. 7. 20:52
1 2
 1/18 Mr. Truth ***** válasza:
Miért nem volt még senkid? :( az szomorú. Tudok valamit tenni érted? Amivel felvidíthatlak? :)
2014. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De eljön, ne gondolj ilyeneket... pár évvel idősebb vagyok nálad, de eddig én is max. azt hittem, hogy eljött.
2014. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak azóta esik rosszul, mióta elküldött a fenébe a szerelmem. Addig nem is értettem, hogy zavarhat ez bárkit is. Szóval megérdemlem. :D
2014. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Randi? 18/F


amúgy én is így voltam vele, majd volt 1lány,csalódtam egy iszonyút. S azt kivánom bár ne történt volna meg..

2014. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de lányokat nem veszünk be a klubba. Itt csak fiúk sírhatnák a magányról...
2014. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

esetleg ha tennél valamit az ügy érdekében ahelyett hogy szenvedsz rajta??

nem értem az embereket miért gondolják azt hogy így bármit is el lehet érni, kur..vára nem lehet, nem fog téged megsajnálni a "sors" és eléd tenni egy csávót ha nem vagy képes tenni érte



17/F

2014. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mi veled a baj?
2014. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nekem is volt egy fiú, akivel azt hittem végre nekem is lehet kapcsolatom és szerethetek meg szeretni fognak...de nem így lett, minden ok nélkül lelépett:( És azóta tényleg rosszabb a dolog, mármint azóta sokkal érzékenyebb lettem erre a témára.

Annál többet mit tehetnék, hogy nyitott vagyok az ismerkedésre és eljárok itthonról mindenfelé?

2014. jan. 7. 21:02
 9/18 Mr. Truth ***** válasza:
Mesélj magadról kedves kérdező, mi lehet annak az oka, hogy egy fiatal érzékeny lánynak még nem volt párkapcsolata?
2014. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Senki nem akar megismerni csak megfektetni! Illetve, akik meg is ismernének, ők meg nekem nem tetszenek. De erről meg nem tehetek, ha egyszer olyanok találnak meg akikhez nem vonzódom. Akikhez meg vonzódom azok leszarnak, mint embert. És azt hozzá teszem, hogy nem a tökéletes, nagyon helyes fiúkról van szó. Olyan is tetszett nekem, aki nem volt kifejezetten jó pasi és még ő is egy r*bancként kezelt.
2014. jan. 7. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!