Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálna szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálna szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha elkísérnék egy lányt táncra és azt ajtó előtt azt mondanám neki hogy: Szeretlek és megcsókolnám mit tenne? ( legjobb barátok vagyunk és szerintem sejti hogy bejön nekem és elvileg én is neki, illetve nem az a csaj aki pofont adni szerintem... )
2014. jan. 8. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy te is bejössz neki?
2014. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Barátnői innen onnan.. Majdnem jártunk de azt mondta valami kicsi kell ahhoz hogy járjunk de ez fél éve volt..
2014. jan. 8. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok barátok? A lánynak van barátja? Milyen gyakran találkozol vele? Honnan veszed hogy te bejössz neki? Jah és hány évesek vagytok?

Mellesleg nem lenne rossz ötlet, de 50/50 %

Én is megcsókoltam a legjobb lány barátomat ő meg vissza, de már nem vagyunk barátok..:D (és együtt sem vagyunk)

2014. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bő 1 éve vagyunk azok de mindenröl szoktunk dumálni. Nincs barátja de szeretne elvileg. 14 évesek vagyunk most van a felvételi...
2014. jan. 8. 21:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy megint irok de: Ha mondom hogy szeretlek és megölelném és ő is visszamondja hogy szeretlek akkor ha megcsókolnám? Úgy nem lenne nagy rizikó:)
2014. jan. 8. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:

De, lenne:D és tegyük fel te mondod "szeretlek" megöleled és ő nem reagál semmit? Akkor az meg ciki, szerintem ne most mond meg neki hanem majd hétvégén hívd el valamerre (cukrászda, vagy sétálni)

Na és ott mond el neki amit érzel, lehet hirtelen nem tudna mit mondani (reagálni) erre.

De ha mindenképpen sürgetni akarod a dolgot akkor tedd meg tánc fellépés előtt. (az ölelésből nem fog neki leesni, mivel a barátok ölelgetik egymást)

Legyél tökös, és csókold meg!

2014. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké :D Most az egyszer akkor nem fogok "finomkodni" megcsókolom :) Az a baj hogy még nem csókolóztam soha.... Hogyan csináljam hajoljak hozzá közel és fordítsam el a fejem vagy hogyan? nem akarok leégni...
2014. jan. 8. 21:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Erre nincs semmilyen technika

Nem kell túlbonyolítani.:DD nyugi jönni fog magától!

Mellesleg egy pofonba nem fogsz belehalni.

2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Esetleg még az hogy egyszer megcsaptam a seggét és bem volt mérges meg ilyenek... ez jó?
2014. jan. 8. 21:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed?:D
2014. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!