Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azért már elég vicces nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért már elég vicces nem?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy kérdés amiben egy lány kérdezte hogy fiúk nektek bejön ha egy lény acélbetétes bakancsot hord? Sok válasz az volt persze meg semmi baj vele meg korod meg ilyenek...Szerintem itt annyi papucs fiú van hogy nekik már azt is mondhatnák hogy nem zavar az hogy ha kopasz vagyok meg be vagyok már fosva két hete oszt úgy ülök a gép előtt nem baj sőt bejön korod ? D:_AS.g Meg nem akarok senkinek bele szólni ez ízlésébe de egy nő ne hordjon már acél betétes bakancsot meg járjon kopasz hajjal legyen már nőies. Én sem hordok magas sarkút meg van derékig érő hosszú hajam fiú létemre. Az itteni férfiak meg azért szedjék már össze magukat azért ezt már én sem hiszem el.
2014. jan. 8. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Egy nő már attól nőies hogy van két szép kerek melle meg egy nyilás a lábai kozott a tobbi csak plusz szépség.....
2014. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól,hogy neked nem tetszik másnak tetszhet.

Nem kötelező egy nőnek magassarkúban és szoknyában járnia.

Nem vicces,inkább szánalmas hogy ilyenekbe is belekötsz,amúgy megjegyzem,hogy a hosszú hajú pasik általában jól néznek ki.

2014. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért, azé mert nő csak magassarkúban járhat? Nem! Miért baj, ha acélbetétes bakancs van a lábán? Azt húz amit akar! Unisexek ezek a dolgok!
2014. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted ezeknek a kis csunya srácoknak akik nem jönnek be senkinek nem mindegy ?:)

Nekik mindegy csak lyuk legyen rajta.

F

2014. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
A kérdezőnek igaza van!
2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 GentLnazi ***** válasza:
93%
Amugy nagyban igazad van a papucsos résszel,de pl én nem szorulok ilyesmire,azonban tényleg tetszik ha egy lány bakancsot hord...nem attól lesz nőies ,nekem a magassarkutol van herótom meg amikor ilyen deszkás cipokben ,aszkàlnak...
2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Fiam, ha nem tszik valami, nem kell lázadni. Menj alukálni,/nézd meg előtte a captain nigga és a sintér vacsoráját, és jóéjt
2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak szimplán tetszenek a rocker/metál stílusú lányok. Ennyi.
2014. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
remélem, azt láttad amit én válaszoltam rá kérlek ne hívj papucsnak te aljas gazfickó :'(
2014. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Kedves kerdezo!


A szarkazmusrol, mint fogalomrol hallottal?? :O

2014. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!