Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ha egy pocakos lány haspólóban és magasderekú szövetnadrágban várna titeket az esti randin?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 21:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Sikítva rohannék el!
2014. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
hogy terhes
2014. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Közösülnék vele.
2014. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Elgondolkoznék azon, hogy én vajon miért is hívtam randira ezt a lányt.
2014. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 The Guard ***** válasza:
89%
Dobolnék a hasán :D
2014. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Vádóhídra vele
2014. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A pocakkal, a pólóval v. a nadrággal van probléma?

Szövetnadrág alatt azt az elegánsabb nadrágot értem, amit alkalmakkor szoktak felvenni a nők. Azt jól fel lehet húzni a derékon, így a köldök nem látszik ki, viszont a pocakot jól kiadja, mert a derékrésznél szűk szabású.

2014. jan. 8. 22:03
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
szóval téged az izgatna, hogy ilyenben jössz randira, és mit szól a srác hogy ekkora nagy a hasad.? Nekem jöhet:)
2014. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ebben a formában nekem nem lenne nyerő.

A pocak jöhet bármikor. Szerintem iszonyat szexi tud lenni ha van egy kis pocija a nőnek.Persze bizonyos határokon belül:)

Viszont ha pocit akar láttatni akkor a nadrágot is csak csípőig húzza fel, hogy a kölkök is látszódjon, mert a 60 évesek szokták mellig felhúzni a nadrágot!!!

2014. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Csípőnadrág!! Imádom a pocakos lányokat,és beindít, ha úgy öltözik, mint egy vékony: haspóló, feszes csípőnaci. Nem kell a magasderekú nadrág, de a többi szuper! ;)

(Összképről lehetne látni egy képet?)

2014. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!