Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult helyzet, tanácsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet, tanácsra várva?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit többször kikosaraztam, mert annyit bókolt nekem, meg az adatlapjából azt vettem le, h egy szava se igaz, ő csak fel akar szedni. Mondtam neki akkor, h keresen mást magának. Régebben nagyot csalódtam, nem akartam újból, ezért elutasítottam. Ő azt mondta, h csak én kellek neki. Eltelt három hét, talált magának barátnőt. Még csak két napja járnak, de úgy viselkednek, mintha nem tudnának egymás nélkül élni, életem szerelmének nevezik egymást. Az a legrosszabb, h ez nekem nem esik jól, képeiket látva elszomorú leszek. Mit tegyek?
2014. jan. 8. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
besz*ptad
2014. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"elszomorú leszek" ???

Mellesleg semmit, ő próbált tenni ÉRTED de te kikosaraztad.. Törődj bele

2014. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
-el
2014. jan. 8. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne nézd az adatlapját.
2014. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A héten ez már a sokadik ilyen helyzet. Mi van veletek ti nők! Néha amikor valaki olyat ír, hogy "a nők maguk sem tudják mit akarnak, maximum azt hiszik, hogy tudják" akkor eléggé neki szoktak esni a kedves gyengébbik nem képviselői, de mégis most az ilyen és hasonló szituációkból nem pont alátámasztjátok az állítást? Röhej! Kidobtad mert nem kellett, minek bámulod az adatlapját, ha nem kell a srác? Jól esett volna azért, ha megdönget? Hát így jártál, felejsd el!
2014. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
+t
2014. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ááá szóval nem kell, de ne legyen másé se? Nem vagy te egy kicsit önző?
2014. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok. Azt hiszem nem figyeltél. Én nem akartam újabb csalódást, ezért elutasítottam.
2014. jan. 8. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól esett az érdeklődése, meg ha el is utasítottad (az azt követő eseményeket nézve, nagyon is helyesen). Most hogy másra van rácuppanva szerintem csak kicsit sértve érzed magad, hogy már nem neked udvarol. Ez a csávó messze nem ér ennyit. Ne nézegesd a képeit.
2014. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!