Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindenki így elájulv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindenki így elájulva Miranda Kerr-től?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy megkérdezték, tetszik-e Miranda Kerr, és a válaszolók 98%-a teljesen olvadozott tőle.

Mégis mi ilyen szép benne? Mert én nem látom annak, szerintem nincs szép arca, a teste sem a legnőiesebb, ráadásul túl értelmesnek sem tűnik. Mégis mitől ilyen nagy szám az a nő?


2014. jan. 8. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom én Candice Swanepoelt jobban bírom.
2014. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom ki a fene ő :D Tudom google, de nem is érdekel, még annyira se h, rákeressek....
2014. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
miranda kerr vagy mironda kerr, ez itt a kérdés :D :) ;) :P
2014. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 Nem nagy veszteség.
2014. jan. 8. 21:51
 5/19 anonim ***** válasza:
Annyira nekem sem az esetem, de azért csinos nő. Makulátlan bőre van, szép mosolya és karcsú. Meg amúgy bájosnak néz ki. Szerintem sokaknak ez az "ártatlan" arc tetszik.
2014. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pedig pont tökéletes az alakja, arányai.
2014. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

lány vagy? nem lehet, hogy irigy vagy rá?:P


Én is lány vagyok, de szerintem tényleg szép. Az arca vitathatatlanul nagyon szép, és az alakja is elég jó... Szerintem az a típusú lány, aki kb minden pasinak bejön, ezért utálja a többi lány. Hogy értelmes-e, az meg manapság sajnos senkit sem érdekel.

2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lány.

Csak egyszerűen nem értem. Engem egyáltalán nem vonz, és már kezd egy kicsit idegesíteni, hogy mindenhol, minden oldalon, mindenki meg van halva érte, ilyen gyönyörű, olyan csodálatos, csodaszép, tökéletes... De mégis mi tökéletes benne? Semmi különös. Amikor mosolyog, elég groteszk kinézete van...

2014. jan. 8. 21:59
 9/19 anonim ***** válasza:

Mert csinos nő?

Tény,hogy vannak nála szebbek is,viszont így is csinosnak lehet mondani.

2014. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze, csinos, de millió csinos nő van a világon. Ettől nem fogok elalélni.
2014. jan. 8. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!