Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szellemes srácnak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szellemes srácnak, aki folyton poénkodik és nagydumás, (be nem áll a szája), milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 19:13
1 2
 1/19 Lávalámpa. ***** válasza:
Szerinted komolyan minden ember egy kalap alá vehető, egy egy tulajdonság miatt?
2014. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Akik ugyanúgy viccesek és nagyon nyíltak vagy inkább a visszafogottabbak?


Tudom, tudom, mindenkinek más jön be, de a tapasztalatok alapján kérdezem Tehát ha van ilyen barátotok/haverotok csak tudjátok, hogy milyen lányok tetszenek neki. Vagy ha esetleg te magad vagy ilyen pasi.

2014. jan. 9. 19:14
 3/19 A kérdező kommentje:
(Le sem írtam a kérdést és már tudtam, hogy jön valaki aki beleköt :)... Tudom, hogy nem mindenki ugyanolyan, de olvasd el kérlek amit írtam. Ha ismertek ilyen ember, vagy ti vagytok ilyenek. Ha nem ismertek akkor ne válaszoljatok.)
2014. jan. 9. 19:15
 4/19 anonim válasza:

Rám igazak ezek, hogy nagydumás és folyton poénkodok, de még sincs külön, hogy pontosan milyen lányok is jönnek be.

Gondolom a kérdést nem külsőre értetted, már ugye az mindenkinek más, viszont a belső, hát nálam fontos, hogy a lány életvidám legyen, és jó legyen a humorérzéke.

Persze mellette elvárom azt is, hogy tudjon komoly lenni, ha kell, mint én.

2014. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Barátom..:)

Én magamat inkább visszafogottnak mondanám.

2014. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is kötözködni fogok, de tényleg nem lehet ez alapján megállapítani. A párom ilyen, én inkább visszahúzódóbb, csendesebb, gátlásos típus vagyok, viszont az egyik ismerősöm is ilyen, az ő párja meg hozzá hasonlósan nagyhangú lány.
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az ilyennek saját maga jön be, annyira jópofának tartja magát....
2014. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mindenki más, csak mégis szeretném nagyjából felmérni. Ezek jó válaszok, pont így gondoltam, jöhet még!
2014. jan. 9. 19:24
 9/19 anonim ***** válasza:
A saját stílusa nem biztos, hogy összhangban van az ideáljával!
2014. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Inkább a vissza fogottak.A pénkodó nagydumás megszokja, hogy mindenki nevet a viccein ami nem mindig vicces. Egyszerűen csak már evidensnek veszi mindenki, hogy amit mond az vicces. Tudom, mert voltam ilyen helyzetben. Én is ilyen ember voltam és úgy jöttem össze a barátnőmmel hogy ő volt az egyetlen, aki nem nevetett a "vicceimen". Annyira felidegesedtem rajta, hogy meg akartam bosszulni. Ezért elhívtam egy randira (úgy gondoltam ott majd megszégyenítem valahogy). Tudom nagyon gusztustalan dolog. De én ilyen voltam. Ott derült ki hogy totál egy hullámhosszon vagyunk és, hogy ez volt a terve hogy azzal kelti fel a figyelmemet hogy elüt a tömegből.

Ha érdekel még a téma írj privátot.

2014. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!