Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ez a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a lány? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, akivel egy ideje egész jóban vagyunk, ám a viselkedése kicsit furcsa, ugyanis nem úgy kezel engem mint a többi férfi nemű barátját és (szerencsére) nem is úgy mint a barátnőit :) Ennek ellenére mégis olyan, mintha valami átmenetet képeznék neki e két állomás között.Melegnek tart vagy esetleg akarhat tőlem valamit, amiért ilyen speciálisan kezel?

2014. jan. 9. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kora? pontosan mit takar a fura viselkedés?
2014. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
illetve a legfontosabb te akarsz vmit tőle? :)
2014. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RamoneGirl válasza:
Ez olyan több mint barátság, de mégsem szerelem...ez az igazi fiú lány barátság; a csajszi eléggé megbízhat benned és esetleg kedvelhet is de sosem lenne szerelmes hogy el ne rontsa a barátságotokat (?)
2014. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem kétesélyes a dolog infók kellenének még
2014. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy titokban szerelmes beléd vagy nagyon bízik benned
2014. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok ő 14.
2014. jan. 9. 21:28
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő nehezebben kezd velem beszélgetésbe, mint más fiú barátaival (mintha kicsit szégyenlős lenne) de ha beszélgetünk személyes dolgoktól kezdve a legapróbb jelentéktelen dologik jót tudunk beszélgetni.
2014. jan. 9. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:
van alapja annak h melegnek tarthat? mert ha igen lehet h ezért fél közeledni....
2014. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
csak nehezebben nyilik meg nalad enyi, pont azert mert irantad erez valamit:) en is ilyen vagyok, aki tetszik azzal bunkobb vagyok mint mas fukkal akik irant meg nem erzek semmit..nemtudom mert de ez van sajnos. nala is biztos ennyi lehet az oka, adj neki jeleket ha tetszik neked es hidd el menni fog majd neki is a kozeledes:)
2014. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Kezdem kicsit azt érezni, hogy a több mint barát kategóriába tartozhatok, amióta arról kezdett beszélni, hogy van egy srác akibe ő beleesett.Vagy ez egy számomra ismeretlen taktika lenne, hogy féltékennyé váljak? :)
2014. jan. 11. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!