Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 23 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 23 éves férfiként tapasztalatlan vagyok a szexben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz de nem volt hosszú kapcsolatom és az is régebben volt. Alig emlékszek már rá hogy milyen volt...

Ha most feküdnék le valakivel akkor ugyan ott tartanék mint amikor elvesztettem, annyi különbséggel hogy már tudom azt, hogy milyen gumi jó nekem...



2014. jan. 11. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Ha valaki nem jártas a szexben, akkor az gáz? Inkább aki ezt állítja.

Egyszer úgyis lesz komoly kapcsolatod, akkor majd szerzel bőven tapasztalatot.


-Dr.Rex

2014. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2014. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2014. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de 30 körül már nagyon rossz. 23 évesen én is így voltam vele, hogy nem gáz és tologattam a dolgot, hogy na majd 25, na majd 27 évesen lesz párom. Aztán egy idő után görcsössé válik az emberek többsége ilyenkor korban és a nők ezt megérzik, ne akarnak vele lenni. Így 29 évesen vagyok úgy, mint te, hogy soha nem volt párom. Tehát ha 23 évesen nem voltál senkivel, az nem gáz, csak intő jel, hogy valamit rosszul csinálsz és meg kell benne változni hamarosan. Mert az évek hipp-hopp repülnek, el sem hiszed mennyire.
2014. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom én ezt 29 évesen középiskolai biológiatanárként. Hidd el, nem hazudok.
2014. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam hogy voltam már nővel csak nem sokáig. Figyelj oda hogy mit olvasol!
2014. jan. 11. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvastam, de a dolog továbbra is érvényes. A szex és a párkapcsolat között nagyon nagy a különbség. Szexelni pl egy éjszakásra, vagy pár éjszakásra sok nő sok pasival hajlandó. De hosszabb kapcsolatra (nem 1-2 évesre) már kevesebb nő és csak olyan pasival, aki erre alkalmas. Tehát erre eddz.
2014. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!