Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki el látna egy jó tanáccs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el látna egy jó tanáccsal, mit tegyek ha belé szerettem de őt én már nem érdeklem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy randizgattunk beszélgettünk én belészerettem, de ő nem érezett semmit irantam és ezt közölte velem, nos ő nem keres csak köszön és annyi. Én nekem fáj látni és keresném de nem merem..

Arra gondoltam hogyha pár honap mulva irok neki hogy miujsag van vele és felhozom neki hogy a lányokkal miujsag akkor elmondanom neki hogy én összejöttem volna vele anno pár honappal ezelőtt. De attol tartok ettől nem lesz jobb csak megalázkodnék!!... meg félek hogyha Akkor nem érzett semmit pár honap utan se gondolja meg magát és ugyan ugy lekoppintana nem tenne semmit ezért..mit tegyek?:(


2014. jan. 11. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem ;) :)
2014. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Őszintén? Felejtsd el. Azt hiszed, ha könyörögsz neki, lelkifurdalásból (vagy mástól) beadja a derekát? Szánalmas, nem?
2014. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Ne fuss olyan szekér után....Én azóta sokkal jobban érzem magam,hogy tojok az egészre.-Mióta igy viselkedem,közömbösen,szinte mind vissza akart jönni.De én megfogadtam,hogy nincs visszaút,velem nem szórakozik senki.Döntöttek,így jártak.
2014. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, utolsó milyen igazad van! :)
2014. jan. 11. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!