Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durván elutasított, évek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván elutasított, évek után újra keres? Hogy okozzak neki lelkifurdalást?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, még 3 (!!) évvel ezelőtt... barátilag ismertem, csak akkor még benne volt egy bomló kapcsolatban. Majd vége lett, és akkor döntöttem úgy, hogy jó lenne megismerni... egy találka sikerült 2 hónap után! Majd onnantól kezdve mindig "nem érek rá, de beszélünk róla", aztán végül kinyögtem, hogy mit akarok. Erre irta, hogy ezt az első találkozón kellett volna mondanom, úgyhogy innentől nincs értelme a találkozóknak. Irtam, dehát hogy képzelted, 2 hónapot kellett rád várnom, és akkor lett vége egy 1 éves kapcsolatodnak, hogy hihettem volna azt, hogy ilyenekről lehetne beszélgetni veled? Erre válasz többé nem jött, és volt azóta pasija.

Most nemrég irt, hogy sajnál mindent, éretlen, felületes volt akkor.

Persze hülye lennék visszacsinálni... az egyik legrosszabb érzés, ha valakinek mondani akarsz valamit, de csak vársz vársz, csak nem ir...

azt akarom, hogy egy életre szarul érezze magát. Mit válaszoljak?


2014. jan. 11. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nézzél már magadba! Te milyen ember vagy? Meg is érdemled, hogy visszautasított akkor, nem veszített semmit! Inkább neki adnék tanácsot, hogy kerüljön el jó messzire téged!
2014. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit válaszolj? Az igazat. Szépen, diplomatikusan küldd el a jó büdös p'csába. Nem kellenek ide nagy indulatok és obszcén szavak. Udvariasan-ridegen nagyobbat üt a dolog.
2014. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kedves első, olvasd el mégegyszer, nem értettél félre valamit?
2014. jan. 11. 14:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Találkozz vele párszor, tégy úgy mintha kimondottan érdeklődnél iránta, majd amikor már úgy érzed, hogy kellően felcsigáztad az érdeklődését akkor hagyd ott és keményen vágd a képébe, hogy minden akciót reakció követ!
2014. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Gondolom valami éretlen kis butus Ÿibanc csajról van szó..

Ne pazarold rá az időd, nem ér annyit!!

2014. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a kettesnek van igaza. Ridegen közönyösen.

Hány évesek lehettek 20-21? Ebből ha levonom a 3 évet... 17-18 év körüli volt a lány akkor? Tipikusan éretlen p*csa volt. Mint látható azóta benőtt a feje, próbált bocsánatot kérni. Neked nem kötelező megbocsájtani, de ha a "bosszú álláson" töröd a fejed, az azt mutatja, hogy te sem vagy érettebb most annál, mint amilyen ő volt akkor.

Mond meg neki egyszerűen: "Bocs, volt esélyed nálam, nem kellettem, már te nem kellesz nekem." Ennyi és pont. Nem kell agyon cifrázni.

2014. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ha bosszú lenne a célom, akkor megdugnám, és eldobnám. Akkor 23-esek voltunk mind a ketten. Én csak simán visszairnék, és nem hiszem, hogy egy szimpla nem válaszolással célt érnék.

Igaz, most sincs senkim, de azóta volt szerelmem

2014. jan. 11. 14:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Semmit nem értettem félre! De milyen embernek tartod magad, hogy azt akarod, hogy egy életen át szarul érezze magát valaki, csak azért,mert akkor nem kellettél neki?! Kicsit gondold már át! Ez már félelmetes! Te tényleg ennyire rosszindulatú lennél? :O Megmondod neki, hogy már nem aktuális és pont.
2014. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne okozz lelkiismeretfurdalást, mert az nem jó.

Felejtsd el a múltat, és pozitív szemmel vágjatok bele. Hátha lesz jövője. Kipróbálni ki lehet...

2014. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Kétlem, hogy egy ilyen beállítottságú lánynak ez életre szóló traumát okozna egy kis bosszú..
2014. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!