Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kérdezget, hogy mit akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kérdezget, hogy mit akarok tőle, akkor ő többet akarna?

Figyelt kérdés
Többet érzek már egy barátom iránt, úgyhogy elmondtam neki, hogy összekuszálta az érzelmeimet. Akkor úgy tűnt, h ő nem érez így, csak azért közeledett felém másképp, mert lefeküdne velem. Legalábbis ez jött le abból, amit mondott. Aztán eltelt egy kis idő, találkoztunk, jól éreztük magunkat, és elkezdtünk komoly dolgokról beszélgetni. Mondta, hogy akar már egy komolyabb kapcsolatot. Kicsit később kérdezgetett arról, hogy én mit gondolok róla, tetszik-e nekem, és hogy komoly kapcsolatot akarnék-e vele. Mondtam, hogy tetszik, de nem tudnám elképzelni, hogy járunk - nem tudom, miért mondtam, talán csak nem akartam kitárulkozni, mikor ő valószínűleg nem érez irántam többet barátságnál. De én kapcsolatot akarok vele. Én viszont nem mertem visszakérdezni, h mit érez irántam. Szerintetek ha erről kérdezgetett, akkor lehet mégis többet akar tőlem? Hogy tisztázzam vele a helyzetet?
2014. jan. 11. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, hasonló helyzetben voltam/vagyok. Utólag úgy látom, hogy ha annakidején elmondtam volna, hogy benne lennék komolyabb dolgokban is, akkor lehetett volna valami. Most meg verem a fejem a falba...

Tény, hogy semmi sem biztos, hogy van benne kockázat. De ha egyikőtök sem vállalja fel, hogy mit szeretne a másiktól, akkor mindketten bizonytalankodni fogtok. Tehát valakinek fel kell vállalni...

2014. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!