Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos. Szerintetek jelentenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos. Szerintetek jelentenem kellett volna valahol, vagy jól döntöttem? Interneten keresztül ismerkedtem egy sráccal (barátilag), majd úgy durván 2 év után össze is futottunk.

Figyelt kérdés
Szimpatikus volt, és én teljesen gyanútlanul elkísértem egy adott helyre. Kerülőúton. Na szóval dumálgattunk,aztán azon kaptam magam,hogy egy teljesen lepusztult helyen vagyunk,tök egyedül. Ekkor durván megragadta a karom(Isten tudja már mihez,de valamihez durván odavágott) , és míg egyik kezével szorosan lefogta az enyéimet,addig a másikkal össze-vissza tapizott.Olyan szinten leblokkoltam,hogy még levegőt sem vettem.Aztán,mikor a nadrágom ráncigálta, és az sliccét húzta,hirtelen felocsúdtam, és nemes egyszerűséggel (amekkorát csak bírtam) a lábai közé rúgtam.Azonnal összecsuklott,én pedig "búcsúzóul" még ököllel is húztam neki egyet,amitől a bőröm vérezni kezdett.Aztán elrohantam,és csak akkor kapott el a sírás,mikor valóban felfogtam,hogy meg akart az a dög erőszakolni..
2014. jan. 11. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy is hívják? rendőrség! addig menj míg van nyoma!
2014. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
jahm, ne hagyd annyiban!
2014. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen föl kell jelenteni!
2014. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,hogy másnapra mindenki úgy nézett rám,mint a véres rongyra.Mint kiderült,az illető átformálta a sztorit az ő javára,miszerint "kétszer b*aszott meg egymás után" (az ő szavaival élve).És persze a többség elhiszi, így bár hazugságot állít,soha nem mosom le magamról..amiért még egyszer beépítem a falba a kedvest..:')
2014. jan. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!