Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, vajon elhagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, vajon elhagy ha elmondom neki?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ugy tudja 19 éves vagyok, sok csajnak hazudok a koromról ,de azok kurni kellenek de ebbe a lányba most beleszerettem, együtt is vagyunk.

Mit csináljak?


16F

19L



2014. jan. 12. 20:45
 1/7 xtazin ***** válasza:
Kúúrni kellenek :'D besírtam. Előbb utóbb úgyis megtudja és ha normális akkor kidob a francba.
2014. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki aztan visel el a kovetkezmenyeit.Te hazudtal neki senki se kenyszeritett ra.
2014. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.Mi olyan vicces?
2014. jan. 12. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Huhh... ebben a korban necces a 3 év különbség...


Mindenképp mondd el!


Ha elmondod, lehet, hogy elhagy, lehet, hogy nem, ez személyfüggő...


De ha nem mondod el, valakitől úgyis megtudja, akkor tuti otthagy, ha normális... a hazugságot nem szeretjük...

2014. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mondd el neki.

igaz, én a fiatalabb pasi-idősebb lány kapcsolatok ellen vagyok, saját esetemben legalábbis biztosan.

de lehet őt nem zavarná, ha attól még jól elvagytok.

előbb-utóbb megtudja, és utóbb csak rosszabb.

2014. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El kell mondanod neki. ...de kezdd azzal, hogy beleszerettél! (Azt a részt kihagynám a helyedben, hogy eredetileg csak szexre kellett...) És készülj fel rá, hogy esetleg megkérdezi, miért hazudtál!
2014. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én ha nő lennék ezen biztos kiborulnék.De az enyhítő körülmény ha te mondod meg neki.(de nem biztos hogy eléggé)
2014. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!