Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is küzd ilyen szintű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is küzd ilyen szintű önbizalom-hiánnyal/önértékelési problémával? Még én is elcsodálkoztam. Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Táncórákra járok, és a múltkor a tanár "kötelezővé" tette, hogy a korográfia alatt mindenki tartsa a partnerével a szemkontaktust. Én meg egyszerűen képtelen voltam, már azon röhögött mindenki, hogy nem nézek a párom szemébe vagy ha igen, elkapom a tekintetem/nevetni kezdek. Borzasztó kínosnak érzem ezt, pedig mások meg tudják tenni. És tudom, hogy ez onnan ered, hogy képtelen vagyok elfogadni és felvállalni magam. De nem tudom, mégis mit tehetnék ellene. Nem akarom, hogy legközelebb is én legyek a közröhej tárgya, amint paprikavörös fejjel vigyorgok. Valaki tudna segíteni? :S

16L



2014. jan. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagy önbizalomhiányom, vagy önértékelési problémám, de én se tudok sokáig egy ember szemébe nézni, kivéve, ha bensőséges a viszonyunk. Pár másodperc után már mindig kezd kellemetlenné válni.
2014. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Táncos vagyok,és ez nekem is szokatlan volt régen..de meg lehet szokni.

Gyakorlás!

18/

2014. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor gyakorlom majd...de nehéz, főleg olyan emberrel "szemezni", akihez kicsit se vonzódom. :/
2014. jan. 12. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Képzeld azt, hogy maszk van rajtad.
2014. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!