Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány, milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, milyen esetben jelenik meg egy fiú előtt, smink nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy max szolíd sminkkel...

Netről találkoztam valakivel, de nem úgy jött el, ahogyan a képeken néz ki.

Korábbról már ismertem egy kicsit, és beszélgettünk jó ideje.



2014. jan. 12. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is ő volt :)
2014. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amikor kötőhártyagyulladása van, vagy ha egyébként is szép az arca és ezt tudja is.
2014. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Otthonhagyta valószínűleg a másik arcát.
2014. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem sminkelem magam, max. ünnepekkor korrektor...
2014. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a smink volt rajta kevesebb/más, hanem A VALÓSÁGOT NEM LEHET PHOTOSHOPOLNI...
2014. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
rajtam szinte sosincs smink, szóval az különleges eset, ha azzal jelenek meg
2014. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem hangulat függő, hogy éppen sminkelek e vagy sem, volt már olyan, hogy randira direkt nem sminkeltem.
2014. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez számít, akkor én soha nem sminkelem magam!

17/F

2014. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nálam a smink szempillaspirált, és szemhéjtust jelent. általában ha megyek valamerre, sminkelem magam. komolyabb smink különleges alkalmakon van (alapozó, pirosító, szemhéjpúder).


Ha a barátomról van szó, és együtt alszunk, akkor természetesen lemosom este a sminket. Még ha először is alszunk együtt. Ha csak otthon lustálkodunk, és előtte nem voltam sehol, vagy együtt aludtunk, akkor nem sminkelem ki magam.


Nekem alapvetően szép az arcbőröm, ezért nem is alapozózok. De ettől függetlenül mutatkoznék smink nélkül a barátom előtt.


20L

2014. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4 éve élek együtt a vőlegényemmel, kb. egy hete sminkeltem ki magam először :D Most is csak a "nagy nap" miatt gyakorlok, mert nem akarok kozmetikushoz menni emiatt.
2014. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!