Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmasat csalódtam benne -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat csalódtam benne - miért fáj?

Figyelt kérdés

[CSAK AZ OLVASSA EL, AKIT NEM RIASZT EL A SOK SZÖVEG!]


Egy érdekes önismereti kérdés, csak és kizárólag így névtelenül, mert magam sem értem magamat.


Valójában nem teljesen ide passzol, de mivel szerettem őt...


Szóval van egy lány, aki fiatalabb mint én és a mi korunkban ez még számít sokat. (4-5 év múlva más kérdés lenne, de...) Ő még tini, én már nem, de magam is fiatal vagyok. Ebbe a lányba korábban én beleszerettem, de nagyon! Persze semmi sem történt, hisz nem közeledtem hozzá különösebben a korkülönbség miatt, csak nagyon barátságos voltam vele, de bizonyos határokat sosem feszegettem. Tudtam, hogy ezeket az érzéseket el kell fojtanom magamban, mert nem lehet semmi. Azt hittem, hogy sikerült is. De még ha nem is, akkor sem közelednék hozzá, nem vagyok ilyen ostoba.


Később az illető lány letiltott engem facebookon. Hozzáteszem, nem csak engem, hanem másokat is. Először nem értettem miért, később rájöttem: az a kör, ahonnan én ismerem, nem nézné jó szemmel azt, amilyen irányba Ő változik.

(Ő nem tudja, hogy két FB profilom van, a másikat nem ismeri)

Feltett magáról egy profilképet, ahol mint sok tinilány, rapper stílusban van felöltözve, kisminkelve és a kezét úgy tartja a fejéhez, mint ha egy pisztoly lenne.

Nem tűnik nagy dolognak, ugye? DE! Ez ugye összeegyeztethetetlen azzal a képpel, amit a gyülekezetben mutat magáról - mert vallásos lányról van szó. Ott rendes, visszafogott, erkölcsös lánynak mutatja magát, igazi kis aranyos szöszinek, aki a bibliát forgatja és a szerint él. Ezzel szemben a neten...

Az a helyzet, hogy bár próbáltam kiszeretni belőle és elfelejteni, azt hittem sikerült is, de amikor megláttam ezt a képet, olyan érzés volt, mint ha egy hatalmas tőrt döftek volna a szívembe... hihetetlen kiábrándító volt, akkor el is múlt a "rajongásom", de valamiért nagyon rossz érzés fog el, akárhányszor eszembe jut.


Hogy is mondjam...? Nem vagyok belé szerelmes, de valahol a szívembe zártam akkor is és hatalmasat csalódtam benne, hogy ilyen irányba "fejlődik". Szerintem erről még a szülei sem tudnak. Gyanítom, hogy minden ismerősünket letiltotta, akikkel egy gyülekezetbe jár vagy ahhoz hasonló közegből ismeri az illetőt - nem így, az osztálytársai, barátai. De eközben ugyan úgy jár gyülekezetbe, szépen, visszafogottan felöltözve, továbbra is a visszafogott lányt mutatva. Más szóval kettős életet él, még ha virtuálisan is. Igazából nem is tartozik rám, de nyomja a lelkemet mégis. A szüleit kedvelem nagyon és biztos vagyok benne, hogy ezt Ők sem néznék jó szemmel. Szerintetek elmondjam nekik, hogy a lányuk kettős életet él a neten, vagy várjak vele, hátha észhez tér magától? Én attól félek, hogy lezüllik majd a lány.

Nálunk egyébként nem számít az ilyen dolog elfogadottnak, még akkor sem, ha a legtöbb tini ilyen a világban. Lehet, hogy kesze-kusza a történet, ezért a kérdést is felteszem, hogy legyen mire válaszolni:


Szerintetek miért fáj így látnom Őt, mikor már nem vagyok belészeretve? Nem értem magam. Továbbá elmondjam a szüleinek vajon?



2014. jan. 13. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Kettős életet él?! Nem futsz százon.
2014. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ő is ember, és ami még fontosabb gyerek.

Egyébként is, ki vagy te hogy eldöntsd mi a rossz más számára? Különben is milyen alapon szólsz bele más életébe, csak azért mert számodra nem megfelelő irányba változik?

2014. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de azt csinál amit akar. Semmi közöd hozzá!
2014. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem akarok beleszólni. Csak zavar, hogy tudok valamit, amit feltehetőleg titkol. Kicsit olyan ez, mint amikor látsz valamit amit nem kéne és nyomja a lelked, hogy tudsz róla... érted?
2014. jan. 13. 11:46
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazából én is úgy gondolom így átolvasva, hogy jobb, ha magamban tartom. Elvégre az Ő élete és nincs hozzá közöm, nem is akarom, hogy legyen. Csak remélem, hogy majd kinövi.


Inkább csak attól tartok, hogy ha rosszabb irányba megy el, akkor lehet kiderül majd, hogy rossz ötlet volt magamban tartani.

2014. jan. 13. 11:50
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

# 4

Utálom az ilyen alakoskodó embereket, akik mindenkinek meg akarják mondani mit, hogyan kell csinálni és mindenbe beleütik az orrukat. Főleg úgy, hogy a leírásod elég erős pedofil vonásokat sejtet..."barátom".

2014. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kendrazoltan ***** válasza:
100%
SOHA ne üsd az orrod olyan ember / család dolgába, akikhez igazából semmi közöd. Szerintem rettentő csúnya dolog hátulról közelíteni, mert bizony ha a szüleinek "árulkodsz", akkor ezt teszed. Van annak a lánynak apukája és anyukája, nem hinném, hogy szüksége lenne egy apáskodó ismerősre is. Arról nem is beszélve, hogy a vallásos részt lehet, hogy a szülei erőltetik rá és csupán rájuk való tekintettel fogadja el. Szerintem nem lehet egy ember személyiségét ilyen szinten befolyásolni...lehet irányt mutatni, de ilyen szigorú és szűk keretek közé nem lehet szorítani. Ne ártsd bele magad mások dolgába csak azért, mert a lány felé hiú ábrándokat kergetsz...ne haragudj, amiért viszonylag nyers vagyok, de bizonyára van saját dolgod, inkább azzal foglalkozz, mert azzal legalább te is előrébb leszel...
2014. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat...? Te sem vagy igazán tisztában a jelentésével. De igaza van annak, aki azt mondja, hogy jobb nem beleütni az orrom. De a stílus hagy kívánnivalót maga után.
2014. jan. 13. 11:54
 9/13 A kérdező kommentje:

@kendrazoltan:


Te legalább rendesen írtad le. És igazad van!

2014. jan. 13. 11:55
 10/13 kendrazoltan ***** válasza:
53%
Köszönöm a véleményed, mert sokan néha nehezen fogadják az egyenes véleményt, bár biztosan átesek néha az indokolatlanul "egyenes" oldalra, holott ez nem célom...örülök, hogy így gondolod és őszintén remélem, hogy mihamarabb ki tudsz lábalni ebből az érzelmi "kavalkádból" ;)
2014. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!