Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a legjobb lány haveromnak, hogy össze vagyok zavarodva és pillanatnyilag többet akarok tőle. Örült is neki, ölelgetett stb, de most eltol magától, találkozni se akar beszélni se nagyon, pedig nem nyomulok. Mit csináljak? 18/F

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Megijedt és fél.Ne hagyd magad lerázni.
2014. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napig hagyd, hogy magában végiggondolja a dolgokat, Utána ha találkoztok, próbálhatsz hozzá férfiként közeledni Először finom bókok, ha erre jól reagál akkor randira hívás.
2014. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pillanatnyilag többet akarsz tőle - pillinatnyilag örült. Ne legyél összezavarodva!
2014. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem akar többet,el is fogadtam. De azóta taszít.
2014. jan. 13. 13:53
 5/7 fahéjas Alien ***** válasza:
Azért taszít, mert megbántotta a büszkeséged, ő meg hiába értékel, mint embert, barátot kényelmetlenül érinti a helyzet és nem tudja, hogy viselkedjen veled. Lehet időt akar neked adni, hogy feldolgozd. - aztán, ha fontos a barátságotok egy kis idő után beszéljétek meg. - mármint ne a vonzalmat, hanem a barátságot.
2014. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csajozz be, akkor újra lehet a lány haverod.

Most valószínűleg azért tart távol magától, mert sem hamis reményt kelteni, sem gyötörni nem akar.

2014. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%
Látodod ilyen a legtöbb lány!
2014. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!