Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akarok többet mint barátság egy fiutol, de ő meg többet akar és nem fogja fel hogy én nem szeretnék semmit tőle. Mit mondjak neki h ne sértődjön meg és végre leszálljon rolam?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vagy épp az esetem legyunk barátok aztán soha nem írsz rá
2014. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha eddig nem tetted akkor mond meg neki

ha olyan akkor nem fog megbántódni,de szarul fog esni neki szóval nyisd ki a száád

2014. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zaklatót levegőnek kell nézni.
2014. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat! Nem megoldás ha csak nem írsz neki!
2014. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél egyértelmű. Az egyenes út a legrövidebb elvégre. Ne legyen abban a tévhitben, hogy lehet esélye, ha nem lehet.
2014. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Má régebb óta ismered? Mert ha igen sztem biztos meg tudod vele beszélni feketén fehéren de persze úgy hogy ne bántsd meg.
2014. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt hasonló velem is, megmondtam neki szépen, barátságosan, hogy legyünk csak barátok, mert nem jön be nekem. Nem értette meg. Megmondtam kicsit erélyesebben, hogy nem szeretnék tőle semmit, de tovább próbálkozott. Elkezdtem nem köszönni neki az utcán, aztán megkérdezte, hogy mi bajom vele. Mondtam, hogy az, hogy nem érti meg, hogy nem akarok tőle semmit, és hagyjon végre békén. Akkor már úgy voltam vele, hogy barátnak se akarok egy olyan srácot, mint ő, és közöltem vele, hogy kettőnknek nincs miről beszélni. Nagyon megsértődött, ráadásul az összes közös ismerősünk megutált, de nem érdekel, úgyse álltak hozzám közel, de legalább megszabadultam a zaklatótól, mert már akkor se köszön, ha szembejön az után (én se neki).
2015. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!