Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy néhány nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy néhány nő nagyon szeret szexelni, miközben a többség meg nagyon nem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Minden nő szeret szexelni, ha jól csinálja a férfi, azzal a férfival aki béna volt én sem szerettem a szexet 27N
2014. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kendrazoltan ***** válasza:
92%
Bizonyára jól ismered a "többség"-et, így jól meg tudod ítélni, mit szeretnek és mit nem...
2014. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Milyen pasikhoz volt szerencséje. Az én exem egy isten volt az ágyban, és imádtam vele szexelni. Azóta is próbálok egy legalább fele olyan jó pasit találni szexuálisan, de ha az utána következő szerencsétlenkedések közül lett volna az, ami az első, és ez határozza meg az alapokat, akkor lehet én se lennék túlzottan oda érte.
2014. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Libidó.Meg a pasi,akivel van..
2014. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zakathol ***** válasza:
100%
Például attól is van, hogy az emberek nem futószalagon, klónozással készülnek: Van aki igényli, van aki nem.
2014. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néhánynak jó partnere van, a többségnek meg nem.
2014. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy néhány pasi nagyon ért a szexhez meg hogy mi jó egy nőnek, és az aktuális partnernek, miközben a többség meg nagyon nem?

Lehet itt valami összefüggés, nem gondolod?

2014. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom ki irkálja ki ezeket a kérdéseket, amiknek mindig egy a lényege: "a nők csak muszályból szexelnek"
2014. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
j
2014. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!