Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetnék vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetnék vele hogy még érzek iranta valamit, csak a témára térni hogy összejöttem volna vele? Normalis válaszokat.

Figyelt kérdés

Szinte vele tudom elképzelni hogy együtt legyünk esetleg komoly kapcsolatot, senkinél nem éreztem ekkora vonzalmat!

Lassan egy honapja hogy nem beszéltünk rendesen, ő nem akart kapcsolatot velem én igen..ez is fáj hogy nem keres én ugy keresném de nem merem mert biztos kutyanak tartana

kérlek segitsetek


2014. jan. 15. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
mit mondott miért nem akar össze jönni veled?
2014. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én szemszögemből nézve egy oldalúvá válik a kapcsolat lassan. ezen kell változtatni (ha jól értelmezem együtt vagytok/voltatok), ha így van, akkor figyelj rá jobban, beszélj vele többet, beszélgessetek vicces témákról... ha nem vagytok együtt, akkor is keresd! Telefon a legjobb! hívd fel, beszélj vele, meg sem írtad hogy fiú vagy-e vagy lány...
2014. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!