Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehany haverommal úgy gondoltu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehany haverommal úgy gondoltuk, a félév lezárása es a felvételi utan elmegyünk ünnepelni, bpre. Valami emlékezetes hülyeséget szeretnénk csinálni, de Nincs elég ötletünk, egyszóval nyitott vagyok javaslatokra. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy ebbe a topicba írtam, de legkésőbb péntekre kéne a válasz, és ezt a kategóriát olvassák a legtöbben

2014. jan. 15. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Te egy gyökér vagy és azért írom ide mert itt olvassák a legtöbben.
2014. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felmásztok a Szabadság hídra : kiszáll a yard,tűzoltók,még a tv ben is benne lesztek a sitt előtt:DD
2014. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki vagány discot, kocsmát ilyesmit pesten Estére, nappal meg hülyüljetek a városba :)
2014. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, én egy lány vagyok, de azért ment a zöld kéz!;)

14 évesek vagyunk, szóval kocsma meg ilyenek.. Értitek!;)

2014. jan. 15. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
kocsma meg ilyenek.
2014. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, azt pont hogy nem kéne!:D
2014. jan. 15. 22:29
 7/7 anonim válasza:
Akkor a haverok is lanyok lanyok?:o Amugy ezt mert kell megunnepelni? En is most irom de ilyenekre nem is gondolok, inkabb tanulok es sajnos izgulok is. Szerintem felesleges ezt megunnepelni..
2014. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!