Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki úgy gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy gondolja, hogy alkalmatlan párkapcsolatra, pedig vágyna rá?

Figyelt kérdés
Miért?
2014. jan. 15. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
van. mert nem tudok kommunikálni, félénk vagyok tele önértékelési zavarokkal.
2014. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van. A legutóbbi szakításom (8 hónapja) annyira lenullázott, hogy jelenleg totál alkalmatlan vagyok bármiféle párkapcsolatra és ha túl közel kerülök valakihez, inkább visszatáncolok és hagyom az egészet.
2014. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Unalmas vagyok és nincs semmim.
2014. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van. Ez az oldal egy lúzertemető...
2014. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem különösebben vágyom rá, pont, mivel alkalmatlan vagyok rá.

Túl nagy szabadságigényem van, azt hiszem, és nem szeretek/akarok kompromisszumokat kötni. Nem szeretem, ha beleszólnak a dolgaimba, nagyon elfoglalt vagyok, és nem tolerálok olyan dolgokat, mint pl. a féltékenység.

Szóval maradok egyedül :)

2014. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonlo, mint az 5ös. Plusz önertekelesi zavaraim vannak, es ugy altalaban gondjaim vannak az erzelmekkel...
2014. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vágynék rá, nagyon is, de egy pár éve van egy olyan berögzült félelmem, hogy egy idő után a párom rám un, és ellaposodik a kapcsolat, és amikor elkezdődik valami az illetővel, próbálom visszafogni magam, nem rámászni és ráerőltetni magam, ugyanakkor meg folyton csak vele lennék. Szóval szeretném, hogy teljesen az enyém legyen, de attól félek, hogy pont emiatt veszítem el.

Emiatt érzem hogy kezdek alkalmatlan lenni bármilyen kapcsolatra :/

2014. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!