Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a mai fiatal tini meg huszonéves lányoknak azért van akkora önbizalma, mert velük sok fiú akar dugni és dugják is őket rendesen, emiatt ők tudják, hogy értékesek az emberek között?

Figyelt kérdés
Csak, mert én fiúként azért vagyok önbizalomhiányos meg boldogtalan, mert nekem még azért is keményen meg kell küzdenem, hogy legyen lány, aki talizzon velem és hát a legjobb dolog, ami többnyire összejön egy csók és én már ettól is pörgök hát még, ha ölelés is van. Ráadásul csak egyszer pettingeltem egy nem is vonzó lánnyal, normális szexben még részem sem volt, de ő legalább kiváncsi volt milyen szopni a fszt. Ne nevessetek ki, de sajnos ilyen nehéz a helyzetem nem jó pasiként.
2014. jan. 15. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi a lényeg!
2014. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Repedt tükrénél állt a Céda:

"Hajamnak árja még veres,

miért, hogy már a régi léha

seregből már senki sem keres?

Ölem még izzó csókra éhes,

mellem rózsája még kemény..."

S az ablakon röhögve lépett

be az utolsó válegény:

"Hopp, Sára, hopp gyerünk a táncra,

ma: holt szerelmeid torán

hadd üljön nászlakomát lárva

ágyékod hervadt bíborán!"

- Buján fetrengtünk mindahányan,

s az évek szálltak, mint a percek,

véred kiontott harmatával

irgalmazz nékünk, Jézus Herceg!

2014. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Remekül látod a dolgokat!
2014. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Elárulom neked, hogy a nőknek is küzdeniük kell ha olyan pasit akarnak ágyba cipelni aki ad magára,válogatós, jól néz ki és körülzsongják a nők. Nagy tévedés, hogy egy átlag alatti nő is akármilyen pasit megkaphat. Nem. Nem kaphatja meg.

22L

2014. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as ;-)


http://www.youtube.com/watch?v=ql4U3jVIASw


Rohadt jól előadja Hobo :)

2014. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

6-as:ismerem,szoktam is hallgatni :)

5-ös:teljesen igazad van.

rám rengeteg csaj szokott nyomulni,de egyszerűen egyik sem az én világom,ha lehet ilyet mondani és felőlem lehet akármilyen szép meg trendi meg beképzelt,akkor sem fogok vele még csak szexelni sem.

2014. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy a jó csajoknak van nagy önbizalmuk, kortól függetlenül.

Hidd el rengeteg csúnyácska, szürke egér fiatal csaj van, nekik sem egyszerű párt találni, mert a pasik a dekoratív nőket keresik.

2014. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mert az idősebb korosztály 25+ felettiek is simán udvarolnak a 'kis' 18 éves lányokra..
2014. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az átlagos és csúnya lányok ugyanúgy önbizalomhiányosak és boldogtalanok, mert senki nem akarja őket megdugni. Sőt, a pasik észre se veszik őket :D
2014. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A volt barátnőm eléggé önbizalom hiányos személy volt, idegen emberekkel még telefonon sem mert beszélni.

Ezért eléggé sok egy éjszakás kalandban volt része akár számára egyáltalán nem vonzó férfiakkal is, mivel elmondása szerint ekkor sokkal inkább "nő"-nek és vonzóbbnak érezte magát a férfiak szemében.

Ez folytatódott utánam is. Ugyan mindig talál valakit, de pár hónap után vége lesz a kapcsolatainak az ilyen önbizalom löketek miatt.

Persze nem mondom így utólag, hogy ép elméjű, de mindenképpen bizonyíték a kérdező elméletére.

2014. jan. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!