Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nyálas, vagy romantikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nyálas, vagy romantikus, vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Már rég óta ha valamilyen internetes oldal jelszavat kér, az a gyerekkori szerelmem nevéből származó szó.
2014. jan. 16. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Wtf?
2014. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aha.. ez rendkívül fontos kérdés. az én jelszavam is ugyanaz, mindenhová, mint amit anno 13 évesen MSN jelszavamnak megadtam, és a szónak semmi értelme. ezek szerint hiába teltek az évek, még mindig 13 éves szinten tartok?
2014. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is:)

Így hívták az első szerelmem:

"x45&Fg#74K@lrT"

2014. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Se nem nyálas,se nem romantikus,inkább praktikus
2014. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem ide a jelszavam: ******************

szóval nem ciki:))

2014. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Missi_Key ***** válasza:

két kérdés:

hogy hívták a gyerekkori szerelmedet, és milyen felhasználóneveket használsz :D

2014. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A lányt Kingának hívják még most is.

De nem egy becenév, mint mondjuk "kingus" vagy ilyesmi a jelszó, szóval kicsit nehéz kitalálni, ha nem árulok el semmi mást róla.

A fura nekem, ha ma meglátok róla egy képet, még mindíg szépnek és vonzónak tartom.

Pedíg már több mint 10 év telt el az óta hogy nem is vagyok iskolás, és ő sem...

2014. jan. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!