Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy nő (25 év körül) az összes képénél a hasát behúzza, a mellét kinyomja?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen lányt. Alapjában nincs vele semmi gondom, de észrevettem ezt a dolgot. Jóval máshogy néz ki így a képeket, mint amilyen valójában. Pedig nem egy nagy hasú és "melletlen" egyén.
2014. jan. 16. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj sztem szánalmas,pláne ha telepakolja a fb-ját..Ismerek ilyet,ő 23 évesen csinálja...csak oldalról pózol....mert szemből 3x szélesebb
2014. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg szánalmas mások képeinek kritizálására időt pazarolni :)
2014. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazi megmondóember vagy. :)
2014. jan. 16. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyesmivel foglalkozni a gáz. :D
2014. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenki úgy csal a képek kedvéért, ahogy tud! a férfiak meg feszítenek hasra meg karra! szóval mind1! ha lekerül a textil minden kiderül!
2014. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!