Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

azt mondják,hogy 15-16 évesen ciki,ha az ember lánya már aktív szexuális életet és a barátjával.

Szerintem abszolút nem az,ha szereti azt,akivel lefekszik.



#szex;szűz
2014. jan. 18. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
16 évesen már nem gáz,szerintem az az ideális
2014. jan. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

amúgy meg a mai világban már az a gáz ha 16 évesen még szűz vagy és nem feküdtél le 100 pasival


szóval te akkor a normálisabb csajok közé tartozol;)

2014. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szintelen, szagtalan? Nehez kerdes.. nehezebb a levegonel?
2014. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 évesen az ember még gyerek, 16 évesen bőven ráér fiúkkal foglalkozni de a szex 17-18 évesen ideális szerintem. Mikor már valaki testileg-lelkileg érett valamennyire.
2014. jan. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3

Ja, hogy az a gáz. :)

Nem tudtam, hogy mi van csak néztünk mint a gáz én propán te meg bután. :D

2014. jan. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nehezebb a levegonel?"


Hányas voltál kémiából fiam? Buktál, eltaláltam?

2014. jan. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"15 évesen az ember még gyerek, 16 évesen bőven ráér fiúkkal foglalkozni de a szex 17-18 évesen ideális szerintem. Mikor már valaki testileg-lelkileg érett valamennyire."


Szerintem nem kell ANNYIRA komoly érettség a szexhez. Ha normális háttérrel rendelkezik az ember, akkor a tinikori szex inkább segít az érzelmi és szexuális fejlődésben, nem pedig megállítja azt.

2014. jan. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem így gondolom de nem mennék bele. Szerintem egy olyan dolgot amihez érzelmi érettség kell nem szabad elsietni. Nem azt mondom ha valaki 15 évesen 2 éve a barátjával van és halálosan szerelmesek hát szeretkezzenek, nem ártanak senkinek. De siettetni egyáltalán nem kellene.
2014. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mai világban nem gáz a 14 se...
2014. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!