Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiket rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiket rendszeresen ismeretlen srácok bejelölgetnek facebookon?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki a profilotok? Mennyire kihívó a profilképetek, borítóképetek, illetve engedélyezve van-e idegeneknek, hogy nagyban lássák a profilképeiteket? Hogy reagáltok az ismeretlen srácok jelöléseire?

2014. jan. 18. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
.
2014. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
A profilképemen egy csokitorta van, és egyáltalán nincs fent rólam kép. De sok srác van, aki leszólít a metrón, villamoson, az X téren suliba menet, bemutatkozik, megmondom a nevem, már jelöl is. Van, aki pucér képet is küld...
2014. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sima arckép volt rólam, még csak nem is csücsörgetős, a mellem se látszott csak a fejem

hát leszedtem a képem és beállítottam hogy ne tudjon bármi jelölni, csak ismerős ismerőse

így kép nélkül nem cs.sztetnek

engem idegesített, nem reagáltam rá sehogy csak elutasítottam a jelölést

2014. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
0%

elég ha nő vagy és nincs kinn kapcsolatcímke... :S

Többek közt ezért is függesztettem fel magam ezen a szaron. A hülye fb-s kérdéseket olvasva mindig érzem, h jól tettem.

2014. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint ezt a jelenséget nem lehet kivédeni szolid képpel se...
2014. jan. 18. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Rólam csak visszafogott képek vannak, nem látszik a mellem/seggem, csak az arcom, és mindenki láthatja a profilképeimet. És jelölnek idegenek, én pedig nem jelölöm őket vissza.

Nem értem a problémát. Mi van, ha bejelölnek? Nem jelölöd őket vissza, ennyi.

2014. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!