Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lógó herék? Probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lógó herék? Probléma?

Figyelt kérdés
Hali, az a problémám hogy nagyon lógnak a heréim, sokkal lentebb vannak mint a péniszem, a péniszem nyugalmi állapotba 8cm , míg a zacskóm le lóg 12cm-ig. Nem sok zacskót láttam életembe ezért nincs viszonyítási alapom és nem tudom hogy ez probléma lehet-e? már már annyira lóg mint ebben a jelenetben http://www.youtube.com/watch?v=0OdpRqMXuCU A válaszotokat előre is köszönöm. 17/F

2014. jan. 18. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem!
2014. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem semmi probléma

vannak benne szalagok amit felhúzzák pl ha hideg kézzel hozzáérsz fel fog húzódni

az nem gond ha lóg

2014. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a funkciója, hogy hűvösebb helyen legyen, ezért ideális.

Másrészt ha összejön egy többes szex, nem gond, hogy miközben valaki a farkad szopja, más könnyen hozzáférjen a golyóid bekapásához!! Csak a kellemes részére gondolj! :))

(Ha Bp-i vagy és írsz privire, egyszer megszervezem a bizonyítást!! :)

2014. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában a kevés testzsír mellett jelentkezik, dagadtaknál alig lóg. Nem probléma, életképesebbek a spermiumok 30-32 fok termelődési hőmérsékleten.
2014. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

guggolva maszturbálj, tök jó amikor a golyóid a gáthoz csapódnak

en legalábbis nagyon szeretem, vagy amikor a busz rázza és emistt feláll

vagy te ezeket nem szereted?

2014. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne nyomd fel a hereidet a hasuregbe,mert a sok meleg árt a sperma termelésének.A hereid nem tudnak elég ferfi hormont termelni.
2022. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!