Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az könnyűvérűség, ha engedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az könnyűvérűség, ha engedem a fiúnak, hogy első találkozón megcsókoljon? Fiúk, vélemény?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hónapja ismerkedünk, eddig csak neten keresztül beszélgettünk. Hamarosan találkozni fogunk, de úgy beszéltük meg, hogy mint barátok, és a találkozó után meglátjuk, bár ő szeretne tőlem többet is. Én még sosem csókolóztam, a fiúnak viszont már volt több barátnője, akik idősebbek voltak nála, vagyis tapasztaltak lehettek, szóval én vagyok neki az első olyan lány, aki fiatalabb tőle. Ha ő élőben is úgy gondolja, hogy szeretne tőlem többet, akkor tuti meg fog majd csókolni? Én engedjem neki, vagy ez még első találkozón sok lenne? Azt mondta, hogy nem szereti a könnyűvérű lányokat. Én nem is tartom magam annak, de a beszélgetés meg képek alapján nagyon-nagyon szimpi fiú. Fiúk, ti ebben az esetben örülnétek, ha engedné a lány a csókot, vagy könnyűvérűnek tartanátok? Az elején puszival gondoltam neki köszönni, max a tali végefelé, ha kezdeményezné a csókot.
2014. jan. 18. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyűvérűség,bár lehet,hogy a srác nem veszi majd a lapot,mert arra gondol,hogy talán nem engednéd.Én kifejezetten örülnék,ha megcsókolhatnék egy lányt csak úgy spontán....
2014. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Nemolvastam végig neharagudj... de volt tegnap is egy ilyen kérdés.. a válaszom az hogy első találkozáskor maximum a végén egnedd hogy megcsókoljon... általában akkor szoktak próbálkozni. Ha előbb próbálkozik ne engedd.
2014. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szimpi a fiú,a szájrapuszi elég.A nyelvessel még várj.
2014. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!