Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Szoktatok melltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Szoktatok melltartó nélkül mutatkozni a gyerekeitek előtt?

Figyelt kérdés

A nővéremnek van két gyereke (8 és 12 évesek) és simán mászkál otthon egy szál bugyiban.

Kell szégyenlősködni családon belül?


2014. jan. 18. 21:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
23%
kell. Legalább fürdőruha.
2014. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem kell szégyenlősködni. Elvégre az anyja, nem fog rágerjedni meg semmi ilyesmi.
2014. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
családfüggő és társadalomfüggő is. Magyaroknál szokás, de pl. a németeknél nagy divat az FKK, vagyis a nudizmus és ott természetes dolog, mikor a 12 éves gyerekek meztelenül a szintén meztelen családtagjaikkal strandolnak... mi meg a Balatonon ledöbbenünk, mikor egy német nő monokinizik
2014. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
47%
Ez azért durva. Egy top minimum. Szívbajt kapnék ha anyum egy szál bugyiban flangálna.
2014. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk nem volt ciki. Egyik családtagomat se érdekelte a másik teste meztelenül vagy félmeztelenül.
2014. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
96%
17 éves vagyok, lány, anyum szinte mindig meztelenül mászkál reggelente, vagy esténként, de így szoktam meg kiskorom óta, ezért nem igazán zavar, nem is gondolkodtam még ezen soha, hogy normális-e vagy sem. Én viszont még egy szál bugyiban és melltartóban sem lennék hajlandó előtte mutatkozni. Nem tudom hogy van ez, szerintem ki mihez szokik. Családon belül egyébként nem "kell" szégyenlősködni, ha zavar valakit, akkor meg kell beszélni. Engem nem zavar, mert szerintem a bizalmat is jelképezi az egész.:)
2014. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%

soha nem értettem családon belül,akik együtt élnek(!) miért kéne szégyenlősködni...anyum amikor akar, meztelen.

én is./jelzem,kivéve most,hogy csupasz a puncim,még azt hinné hogy már nem vagyok szűz/

16/L

2014. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
22%
4-es soha nem lattad meg anyukadat furdo ruhaban,mert az ugyan az.
2015. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

Az én anyukám szokott, pl. ha a fürdőből kilép valamiért. Nincs ebben semmi rossz.

Én azért nem flangálok meztelenül sem a szüleim, sem a 2 öcsém előtt.

2015. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%

Egyre távolodunk a normális, természetes értékektől felfogástól. Családban miért lenne gáz, meztelenül mutatkozni egymás előtt? Én is így nőttem fel. Az más kérdés, hogy mikor elkezdtem szőrösödni meg merevedni, már igyekeztem takargatni magam, de ezzel sok tini így van, aztán kinövi.


Ennek az egész prüdériának az angolszász médiabiznisz az oka. Ha a meztelenség-felfogás olyan természetes lenne, mint a skandináv országokban, nem lehetne hírt (és pénzt) csinálni abból, hogy melyik sztár mit villantott.

2015. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!