Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez mire volt jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mire volt jó, miért csinálja ezt sok lány?

Figyelt kérdés

Régebben, kb 2 éve még "próbálkozgattam" egyik osztálytársamnál, tehát sokszor próbáltam vele beszélgetni, kérdezgetni, és egyáltalán kapcsolatba lépni vele valamilyen formában, sikerült is párszor, de mikor ráírtam, akkor inkább azt vettem le, hogy nem nagyon érdeklem..

Ez volt 2 éve. Már kiábrándultam belőle úgy-ahogy, de mostanában akárhányszor ránézek, vagy látom a szemem sarkából (mert úgy ülünk, hogy épp benne van a látószögemben, ő egy kicsit hátrább ül mint én, de éppen hogy látom) minden 2. percben engem néz, ha jön be az ajtón engem figyel elsőnek(ezt már megfigyeltem), vagy szinte minden órán a lábfeje felém van fordítva. Valamikor még teljesen ki is fordul a padból, és pontosan rám mutat a lába.(sok könyvben, meg most neten is utánaolvastam, hogy ez az érdeklődést jelenti) Rengetegszer tőlem kér tollat, könyvet, zsepit, házit.

Most akkor mire volt ez jó, hogy akkor lerázott? Régebben nem csinálta ezt, csak mostanában. Na, jó, kb 3 hónapja..

Én már szerintem biztos, hogy nem fogok újra pitizni neki, mint anno.. Ja és nem csak ő az egyetlen ilyen lány, aki rám sem nézett, de most pedig le se veszi rólam a szemét..

Szerintem nem változtam sokat kinézetre, maximum egy kicsit vékonyabb lett az arcom. De szerintem ez nem akkora változás. Sőt, még sokan fiatalabbnak is gondolnak a koromnál 1-2 évvel.. Nem vagyok elszállva magamtól. Sőt..

Miért csinálják ezt a lányok? Mi értelme volt akkor régebben elutasítani?

18F


2014. jan. 18. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2 év nem kis idő. Valószínű még ők is gyerekek voltak egy bármilyen kapcsolathoz.
2014. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bened válasza:
A lányok ilyenek. Amikor próbáltál nála bevágódni akkor élvezte a helyzetet és lepattintott. De, most, hogy látja hogy nem érdekel téged rögtön rád mozdult. Van ilyen csajozási módszer is és én ezt tapasztalatból tudom
2014. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta az egyiknek volt 4 barátja, a másiknak 2, még abban az évben, mikor próbálkoztam nála..
2014. jan. 18. 21:18
 4/7 A kérdező kommentje:

Abban mit élvezett, hogy lepattintott? Nekem lelkiismeret furdalásom lenne, nem, hogy még élvezzem is..

Milyen csajozási módszer az, ahol úgy teszel, hogy nem érdekel a lány? :D

2014. jan. 18. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Van a lány, aki tetszik neked. Mivel tetszik, megpróbálod magadra felhívni a figyelmet, körülötte ólálkodsz, stb. Ez neki tetszik. De közben elérhetetlennek mutatja magát előtted, azért te mégjobban hajtasz rá, ami neki mégjobban bejön. De te egyszer csak rájössz, hogy ez nem fog így összejönni és hagyod az egészet. Na ezt ő észreveszi, és zavarja, hogy már nincs akinek teszten, ezért tesz róla (ő megy utánad) hogy ismét felkeltse az érdeklődésed. Rövid ennyi a csajozós történet női szemmel.
2014. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valószínűleg akkor más tetszett neki/nem tetszettél neki. A csajoknál, mikor "holt idő van", tehát épp nem legyeskedik senki körülöttük és ők sem szerelmesek.. elkezdenek a "volt pasik" körében kutakodni. Ez legtöbbször annyit jelent, h anno tetszett a fiúnak, de semmi komoly nem volt. Mivel úgy szép az élet, ha zajlik, az "üres járatokat" így a legegyszerűbb betölteni. Tapasztalataim szerint (a fujjogás előtt) ez a másik nemnél is így van. Ez még nem jelent semmi rosszat. Ha tetszik a lány, tedd félre az egót és élj a lehetőséggel. Tudod, erre mondják, hogy most jött el a Te időd!Vevő rá.., ugyan nem akkor, mikor elképzelted, de az!Úgyh, ne hisztizz, hanem szerezd meg! Sok sikert!
2014. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek nyugi.. :)

Kiábrándultam belőle, és sok más emberből is. Ma is..

Én hidd el, nem szoktam ezt csinálni, ha csinálám, akkor nem kérdeztem volna, mert magamból indulnék ki. :)

2014. jan. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!