Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit csúnyán megbántanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit csúnyán megbántanátok, hogyan próbálnátok jóvá tenni?

Figyelt kérdés
Már megbocsátott,de bizonyítani szeretnék,hogy tényleg őszintén megbántam, és hogy fontos nekem. Valakinek ötlet? Valami személyes tárgyra gondoltam, de ha valakinek jobb ötlete van,írja le légyszi.
2014. jan. 19. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is hogy mivel bántottad meg.

Keresd gyakrabban,érdeklődj legyél vele többet és éreztesd vele,hogy fontos neked.

Nem ajándékok kellenek ilyenkor.

2014. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mintha szépen bántottam volna meg.
2014. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 azaz?
2014. jan. 19. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Tegnap megbántottam a barátom, mondjuk nem vészesen, de azért elég morcos volt, és tényleg komolyan sikerült megsértenem az érzéseit. Vitatkoztunk is meg minden, és amikor már nem volt több érvem, hirtelen cicit villantottam. Megoldódott minden gondunk. Próbáld ki te is, hátha bejön.
2014. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naponta többször is keresd,sokszor mondd el neki,mennyire fontos neked és szereted,légy vele szemben odaadó és gondoskodó,figyelmes.Ennél többet nem tehetsz szerintem.
2014. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!