Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta ismerem a fiu egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta ismerem a fiu egy osztályba járok vele, ő az osztály macsója és nagyon bejön. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem suliba mégse közeledhettem hozzá mert elég jó a szeme ilyenben,régen megmondtam neki,hogy szeretem de ő aztmondta hogy ok nem érdekli,most pedig együtt újéveztünk nagyon közeledett hozzám,és utána bevallotta hogy szeret,aztán a szünetben mindig skypolunk,de most pedig ritkán jön fel a skypra,mitcsináljak,hogy megint lángoljon a szerelem?

2014. jan. 19. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt csak beképzelted magadnak hogy szeret:D
2014. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval megmondtad neki hogy szereted (ami valljuk be, maximum azt jelenti hogy tetszik neked) amire ő azt mondta, hogy ok, leszarja. Aztán újéveztetek együtt ahol nem volt jobb akivel ellegyen ezért közeledett hozzád (lehet meg akart fektetni v vmi), aztán bevallotta hogy szeret (szintén valszeg azért hogy megfektessen) pedálozott 1 kicsit, hátha sikerül a terv, majd mivel látta, hogy nem lesz ez ilyen könnyű, feladta.


Szerintem nyertes fazon, én tuti mindent megtennék azért hogy megszerezzem.

2014. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem képzeltem be hogy szeret,mert akypn mindig ámírt meg mondta hogy tetszek neki meg minden,nem akart lefektetnu mivel én 12 vagyok ő 13 ... és nagyin jól néz ki
2014. jan. 19. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Istenem... 12 évesen minek neked kapcsolat? Ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkozni... Nem vagy elég érett ehhez. 1-es vagyok
2014. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kapcsolatot akarok hanem simán csak egy nagyonjó barátot :P
2014. jan. 19. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a "nagyonjo barát" számomra igaz fiú vagyok de fordított esetben nálam ilyen nem lenne hogy "legjobb lány barát" mert nincs ilyen egy fiúnak (kivéve ha meleg) tehát ez ugyanaz, amugymeg ebben a korban SŐT nem csak ebben de a 15-18 éves korhatárban sokan vannak akik nem tudnak megmaradni egy mellett, sok kapcsolatnak van vége és igazából már nemcsak ebben a korban demég a 20-30 éveseknél is! szerintem hagyd a fenébe, még ha bejön akkor is :(
2014. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!