Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők, titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők, titeket is bántana az, ha egy fiú / férfi ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés
"Nagyon vonzódom hozzád, de nem vagyok beléd szerelmes." Nem esne ez rosszul nektek akkor, ha ti ennél többet éreztek? Vagy rögtön túl tudnátok lépni ezen a kijelentésen, és új lehetséges partner után néznétek?
2014. jan. 19. 15:33
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Nyilván rosszul esik... örülj neki hogy őszinte volt veled és nem csak megfektetett és otthagyott..
2014. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván rosszul esne és csalódott lennék, amennyiben én szerelmes vagyok az illetőbe. De elég érett és felnőtt vagyok ahhoz, hogy ne kezdjek el rajta hisztizni. Néha az emberek nem szeretnek úgy, mint ahogy mi akarjuk, és ez teljesen természetes. Ezen túl kell lépni, és keresni mást.
2014. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért esne rosszul?

Azt azért nem lehet csak úgy elvárni, hogy valaki szerelmes legyen belém, akár többet érzek, akár nem.

Elkönyvelném tényként. Ennyi.

2014. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, egyértelműnek tartom azt, hogy ebben az esetben, bár nem esik jól az embernek egy ilyen kijelentés, de nem érdemes vele túlzottan sokat foglalkozni, és nyitni kell új lehetséges kapcsolatok felé. A problémám csak az, hogy miután ezt nekem egy férfi kimondta, azóta viszonylag gyakran rám ír egy közösségi oldalon, kizárólag beszélgetés céljából. Pedig gondolhatná, hogy nekem fájhatott a múltkori igen egyértelmű kijelentése.
2014. jan. 19. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

én lány vagyok,voltam ilyen helyzetben. nyilván nem volt jó érzés,mivel szerelmes voltam.

de az volt,ahogy fentebb írták,elfogadtam,ez van.majd jön olyan,aki viszonozza az érzéseimet.:)

2014. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy mivel jelenleg nincs párja, egyedül érzi magát, és ezért irkál. Nem gondolnám, hogy szántszándékkal ki akar használni, de nekem sajnos ez így jön le.
2014. jan. 19. 15:48
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös válaszolónak: akkor hasonló a helyzetünk. És Neked is kimondta az a férfi, hogy azért vonzódik hozzád?
2014. jan. 19. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jólvanjólvan álljunk meg. Én voltam ilyen helyzetben, ha szerelmes vagy, nyilván nagyon fáj, miért kell ezt kérdezni? Ha nem vagy szerelmes, akkor is sértheti az egódat, nyilván rosszul esik. Van aki meg olyan fajta, hogy akkor tovább áll, és nem rágódik azon, akinek nem kell. Nem vagyunk egyformák.
2014. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!