Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek VV Teo szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek VV Teo szép?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jan. 19. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első két kép után azt írtam volna hogy igen, de a harmadikat látva nagyon jól áll neki a photoshop.

Egyáltalán nem szép.

2014. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mosolygásba belehalna? Amúgy szerintem nem csúnya. A neve egy osztálytársamra emlékeztet, aki fiú (Theofil)
2014. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de egy műliba

mondjuk hozza a műsor színvonalát...

2014. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, az.

21/F

2014. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zakathol ***** válasza:
Szerintem ne nézd ezt a szart.
2014. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
Hát így arcra szép,de nem tudom smink nélkül,meg az 5méteres műszempilla nélkül is jól néz-e ki.A teste viszont botrány:D
2014. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sokat dolgozott ,2 műszakba dolgozott ,meg bulikat se vettete meg gondolom én ,a sok melótól kicsit megöregedet ezért smink nélkül nem néz ki jól ,de sminkelve szép

teste nem jó annyira

2014. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
Most hogy láttam smink nélkül,szerintem úgy is szép:D Kicsit táskás a szeme,de attól még okés.
2014. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!