Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szeretik, ha elcsábítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik, ha elcsábítják őket?

Figyelt kérdés
Mármint én ezt vettem észre. Nagyon nagy baj, ha szédítem őket? :-) Olyan édik. Szeretem sokukat, mindegyik egyéniség. Jó érzés szerelmeskedni sok nővel :-)
2014. jan. 20. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt nem nevezném szerelmeskedésnek...
2014. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiiii ***** válasza:
Ha a csábító Mick Jagger vagy Jim Morrison lenne, és nem Gollam, akkor igen. Mert tőled például nem venném jó néven, ha csábítgatni kezdenél...
2014. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ésszel Anna a kommentekkel!
2014. jan. 20. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan kíváncsi vagyok, hogy mi motiválja a kezed, hogy ezt a mondatnak nem monható "kérdést" felírd a "táblára"?

Igen,

Jó,

Nem,

Nagyon,

Jó,szerintem is.

nagyon jó érzés szerelmeskedni.

2014. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piriiiiii ***** válasza:
Hát Te honnan tudsz mivoltomról, kérdező?
2014. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!